ביטוח צד ג לתקופה קצרה

ביטוח צד ג יומי או לתקופה קצרה מספק כיסוי לנזקי רכוש הנגרמים לצד שלישי כתוצאה מתאונה עם הרכב המבוטח.

איש מבוגר שמח שעשה ביטוח צד ג לתקופה קצרה

ביטוח צד ג לתקופה קצרה מתאים למקרים בהם זקוקים לרכישת ביטוח קצר מועד, לדוגמה חייל המעוניין להשתמש באחד מרכבי המשפחה ואינו כלול בפוליסת הביטוח, כאשר עומדים להחליף את הרכב הישן, לצרכי נסיעה חד פעמית וכדומה.

כמו כן, ביטוח צד ג לימים ספורים או לתקופה קצרה מספק מענה מושלם כאשר תמה תקופת הביטוח על הרכב ולא מעוניינים לחדש את הפוליסה לשנה נוספת.

ביטוח צד ג לתקופה קצרה- כיצד לקבל הצעה משתלמת?

במרבית המקרים נהוג לרכוש ביטוח צד ג לתקופה של שנה, אך יש מקרים בהם אין צורך בפוליסה ארוכה וניתן לחסוך עלויות באמצעות רכישת ביטוח צד ג יומי. במקרים מסוימים החישוב ייעשה לפי שעה או לפי שבוע ימים, בהתאם לחוק. לא כל חברות הביטוח ששות להנפיק פוליסת ביטוח צד ג לתקופה קצרה, ולעתים הן עלולות להקשיח עמדות ולהציע פוליסה יקרה ולא משתלמת כלכלית.

עם זאת, אם מתכננים לטוס לחו"ל בעוד מספר חודשים, עדיף לרכוש במקרים מסוימים ביטוח צד ג לחצי שנה ולא לשלם ביטוח לתקופה של 12 חודשים. חשוב לדעת כי כל חברת ביטוח קובעת את מחיר הפוליסה לפי מרכיבים כמו גיל הנהג, מספר הנוהגים ברכב, סוג הרכב ושוויו, היסטוריית תאונות של הנהג ועוד. לכן, יש הבדלים משמעותיים בין חברות הביטוח וחשוב לערוך סקר שוק מקיף.

חברות ביטוח מומלצות המציעות ביטוח צד ג בתנאים משתלמים

ביטוח צד ג כלל

ביטוח צד ג איילון

ביטוח צד ג הראל

 ביטוח צד ג שומרה

מעוניין לקבל הצעה אטרקטיבית לרכישת ביטוח צד ג לתקופה קצרה? השאר עכשיו פרטים באתר וצוות המומחים של צוק ביטוח רכב יציע לך פוליסה משתלמת, ללא כל עלות או התחייבות מצדך.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!