כמה עולה ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח מקיף לרכב הינו אופציה טובה לנהגים שמעוניינים לכסות את עצמם מנזקים כלכליים שנגרמו מפגיעה ברכוש כתוצאה מתאונה, גניבה או אסונות טבע.

כמה עולה ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב הינו אופציה טובה לנהגים שמעוניינים לכסות את עצמם מנזקים כלכליים שנגרמו מפגיעה ברכוש כתוצאה מתאונה, גניבה או אסונות טבע. בנוסף לכך, רוב הפוליסות כוללות כיסוי לשירותי גרר, פיצויים על ירידת ערך וקבלת רכב חלופי במקרה של תקלה מתמשכת. אולם נהגים אינם מחויבים לעשות ביטוח מקיף, אך הוא מומלץ במיוחד לבעל רכבים חדשים, ששווים גבוה.

כדי לבדוק כמה עולה ביטוח מקיף, יש לבחון תחילה את הדרכים בהן חברות הביטוח מחשבות את הסיכונים הפוטנציאליים למבוטחים.

כמה עולה ביטוח מקיף לרכב?

בניגוד לביטוח החובה שמפוקח על ידי משרד האוצר, מחיר ביטוח מקיף נקבע על ידי חברות הביטוח בצורה עצמאית ולכן ניתן למצוא טווח מחירים גדול יותר של תעריפי ביטוח מקיף בשוק. בדרך כלל, עלות ביטוח מקיף תהיה בסביבות שלושת אלפים שקלים, אך ישנם גורמים שונים שיכולים לייקר או להוזיל את המחיר. הפרמטרים שמשפיעים על מחירי ביטוח מקיף הם כדלהלן:

  • שנת היצור של הרכב – רכבים ישנים יותר חשופים יותר לתאונות ואמצעי הבטיחות בהם מיושנים, כך שעלות הביטוח המקיף היא גבוהה יותר במקרים אלו.
  • המאפיינים האישיים של הנהגים – נהגים חדשים וצעירים ישלמו תעריפים גבוהים יותר על ביטוח מקיף.
  • העלות הכספית של הרכב – ככל שהרכב יקר יותר, כך מחירי הביטוח המקיף יהיו גבוהים יותר. זאת כמובן משום שבמקרה תאונה או גניבה, עלות או חלפים והפיצויים יהיו כרוכים בתשלום גבוה מצד חברת הביטוח.
  • היסטוריית תביעות – במידה שהמבוטח הפוטנציאלי תבע פעמים רבות את חברות הביטוח שלו בעבר, יש סיכוי גדול שזה יקרה גם בעתיד. בדרך כלל זה מסמן משהו לגבי סגנון הנהיגה או הסיכונים שאליהם נחשף בעל הרכב. במקרים כאלה, עלות הביטוח המקיף תהיה גבוהה יותר.
  • סיכוי לגניבת הרכב – חברות הביטוח מחזיקות בנתונים סטטיסטיים לגבי התפלגות של גניבות רכב מדגמים שונים באזורים שונים בארץ. ככל שהסיכון גבוה יותר, כך עלות הפרמיה תעלה.

אם אתה מחפש הזדמנויות להצעות משתלמות וזולות של ביטוח מקיף, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מציעים לך השוואה בין כל החברות המובילות בארץ בלי שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!