ביטוח צד ג הכשרה

חושבים על ביטוח צד ג לרכב שלכם? כדאי מאד לבדוק את ביטוח צד ג הכשרה, שיספק לכם שקט נפשי רב ותמורה מלאה להשקעה.

כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב תוכלו לקבל את כלכל המידע, הנתונים והצעות המחיר של חברת ביטוח.

מסמכים של סוגים שונים של ביטוח רכב

ביטוח צד ג' לרכב הכשרה

חברת הביטוח הכשרה היא חברה ותיקה בעולם הביטוח. החברה פועלת משנת 1972 ומקדמת ללא הרף את חזונה, להיות חברה מובילה בתחום הביטוח, עם שימת דגש על יצירתיות, חדשנות ומקצועיות.

כיום פועלים בחברה כחמש מאות עובדים שמספקים חוויית שירות איכותית ומיוחד ללקוחותיה.

ביטוח צד ג לרכב הכשרה מספק למבוטחים כיסוי מפני תביעת צד שלישי בגין נזקים שנגרמו לרכושו במקרה של תאונה. עיקרי התיכונית כוללים סכום פיצוי שנקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד שלישי ובמגבלת תקרת האחריות שנקבעה בפוליסת הביטוח.

בדרך כלל נדרש תשלום של השתתפות עצמית, כלומר, הסכום שהמבוטח יידרש לשלם במקרה של גרימת נזק לצד שלישי. סכום ההשתתפות העצמית מתקזז מסכום הפיצוי שמגיע לכם, אם רכבכם הוא זה שניזוק בתאונה על ידי צד שלישי. בהכשרה ניתן לבטל את ההשתתפות העצמית תמורת תוספת לפרמיית הביטוח, כך שחברת הביטוח הכשרה היא זו שתישא את כל הנזקים שיהיו מעל ההשתתפות העצמית.

בדרך כלל נרכש ביטוח צד ג לרכב כהרחבת ביטוח מקיף או לבעלי רכבים ישנים ששוויים אינו גבוה, ואשר מוותרים על הביטוח המקיף. במקרה כזה הם בוחרים רק במרכיב הביטוחי של צד ג, מתוך מחשבה על חסכון ניכר בכסף במקרה של מעורבות בתאונה ואחריות לנזקיו של רכב צד שלישי.

רכישת ביטוח צד ג לרכב הכשרה היא משתלמת בשל המחירים האטרקטיביים שמציעה החברה ללקוחותיה, הסדרי התשלום הנוחים והידיעה שברגע האמת יהיה עם מי לדבר וממי לקבל מענה.

רכישת ביטוח צד ג' לרכב מתבצעת בהכשרה באמצעות סוכני ביטוח, אולם ניתן להתקשר ישירות לחברה ולקבל את כל המידע הנדרש, כולל הצעות מחיר וטפסים למילוי.

פרטי התקשרות עם חברת הביטוח הכשרה

כאמור, רכישת הפוליסה נעשית באמצעות סוכני ביטוח, אולם ניתן לפנות לחברת הכשרה לקבלת מידע ומחירים בטלפון מספר 3453* או 03-7960000. שעות פעילות המוקד הן בימים א'-ה בין השעות  08:00-16:00

כמו כן, ניתן למצוא באתר החברה טופס הצעת מחיר ולקבל מענה מהיר מנציגי חברת הביטוח הכשרה.

חברת הביטוח מעמידה מידע ועדכונים נוספים רבים אותם ניתן לקרוא ב אתר החברה.

פורטל צוק ביטוח רכב מעמיד לרשותכם את כל נסיונו והיכרותו עם חברות הביטוח השונות, כדי לאפשר לכם ליהנות מחיפוש מהיר וקל של פוליסת ביטוח צד ג'. במקום לעבור בין החברות השונות, תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם, כולל הצעות מחיר להשוואה, באתר צוק ביטוח רכב, לקצר בזמנים ולחסוך גם כסף רב, אחרי שתבצעו את השוואת המחירים.

כדי ליהנות מהשירות, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לשוב אליכם בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!