ביטוח רכב חובה לנהג חדש

מחירי ביטוח חובה נקבעים על פי מספר פרמטרים, ביניהם גם גיל הנהג וותק הנהיגה שלו. למרות שמדובר בעלויות גבוהות יותר לנהגים צעירים, או חדשים, עדיין ניתן למצוא הצעות זולות.

נהגת חדשה שקיבלה רכב עם ביטוח חובה

בעלי רכבים המבטחים את רכבם יכולים לבחור את סוג הביטוח בו הם מעוניינים, למעט ביטוח אחד שבו אין להם כל זכות בחירה מאחר והוא ביטוח חובה, שאף קרוי כך. ביטוח זה מכסה נזקי גוף במקרה של תאונה  ובלעדיו הנהיגה ברכב אינה חוקית.

מחירי ביטוח חובה נקבעים על פי מספר פרמטרים, ביניהם גם גיל הנהג וותק הנהיגה שלו. למרות שמדובר בעלויות גבוהות יותר לנהגים צעירים, או חדשים, עדיין ניתן למצוא הצעות זולות.

כמה עולה ביטוח לנהג חדש?

נהיגה היא מיומנות שנרכשת עם הנסיון ועם זמן הנהיגה. כשהנהג הוא חדש, מטבע הדברים עלות ביטוח רכב חובה היא גבוהה יותר. עדיין, עם החיפוש הנכון הכולל השוואת מחירים מקיפה בין חברות הביטוח השונות, ניתן למצוא הפרשים משמעותיים ואפשרות לחסוך בעלות הביטוח.

ביטוח חובה לרכב חדש

פרמטרים נוספים לקביעת עלות הביטוח הם סוג הרכב ושנת הייצור שלו, האם יש ברכב כריות אוויר, האם היו תביעות קודמות וכדומה. ככל שהרכב חדש יותר עלות הביטוח תהיה נמוכה יותר, אולם אם הנהג הוא חדש יבוצע שקלול של כל הנתונים ביחד כדי להגיע לסכום לחיוב הנשען על כל השיקולים ביחד.

יצוין כי גם שאר הביטוחים, שאינם חובה, כמו ביטוח מקיף וביטוח צד ג', מחושבים על פי פרמטרים שונים, ביניהם גיל הנהג או הוותק שלו על הכביש. גם כאן, כמו בביטוח חובה, גיל הנהג או נסיון הנהיגה שלו משפיעים על המחיר.

ביטוח נהג חדש

חברות הביטוח לוקחות בחשבן שנהג צעיר, מעבר להיותו חסר נסיון על הכביש, גם שיקול דעתו עלול להיות שגוי. לכן, יש גם הבדלים במחירים בין נהג חדש צעיר לבין נהג חדש מבוגר.

חשוב ומומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה, גם של ביטוח מקיף, שגם בו המחיר נקבע על פי פרמטרים מסוימים, ולמצוא את ההצעות האטרקטיביות ביותר שיחסכו לכם בהוצאות.

החיפוש אחר ביטוח רכב חובה ומקיף לנהג חדש, שיהיה זול ואטרקטיבי יכול לגזול זמן רב. פורטל צוק ביטוח רכב מסייעת באיתור הצעות הביטוחים הזולות ביותר, מחברות ביטוח מובילות בארץ.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם באתר ונציגינו יסייעו לכם באיתור הצעות המחיר הזולות ביותר של ביטוח חובה לרכב לנהג חדש וכן ביטוח מקיף.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!