ביטוח צד ג כלל

יש מצבים שרצוי מאד לרכוש ביטוח צד ג, למשל אם הרכב שלכם ישן מאד ואינכם מעוניינים בביטוח מקיף, אולם כן נערכים בחוכמה לתרחיש בו ייפגע רכושו של צד שלישי באחריותכם, ואתם תהיו מי שייאלצו לשאת בהשלכות, בעיקר הכספיות.

לוגו של חברת כלל ביטוח רכב

כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב, תוכלו לקבל מידע על ביטוח צד ג כלל, חברה ידועה, ותיקה מאד בנוף הביטוחים בארץ, ועם פתרונות ביטוחיים מעולים במחירים משתלמים.

ביטוח צד ג לרכב כלל

קבוצת כלל עומדת בראש תאגיד שחלק ממנו הוא חברת כלל ביטוח שנוסדה בשנת 1987. הקבוצה גדולה מאד, מעסיקה בארץ ובעולם כארבעת אלפים עובדים, והמוצרים הביטוחיים שלה משווקים באמצעות כאלפיים סוכני ביטוח. מגוון השירותים והמוצרים הביטוחיים של כלל ביטוח הוא עצום ובכל הנוגע לביטוח צד ג, כלל מציעה פתרונות מגוונים ומיוחדים.

פעילות חברת כלל פורצת גבולות והיא מציעה כלים ביטוחיים ייחודיים, עם התאמה מוחלטת לצרכיו של כל מבוטח. זו החברה הגדולה ביותר בארץ בתחום הביטוחים הכלליים.

ביטוח צד ג כלל מכסה נזקים לרכב או לרכוש צד שלישי, כתוצאה משימוש ברכב. לכן, גם אם עלות הרכב שלכם לא מצדיקה רכישה של ביטוח מקיף מלא, הנזק שעלול להיגרם לצד שלישי יכול להרקיע שחקים, ואתם עלולים למצוא את עצמכם ניצבים מול בעיה כלכלית קשה. ביטוח צד ג כלל מיועד לרכב פרטי, שנעשה בו שימוש פרטי בלבד, לרכב ישן שאין לו כיסוי של ביטוח מקיף או לרכב שהשווי שלו לא מצדיק רכישה של פוליסת ביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח צד ג של חברת כלל ביטוח מציעה למבוטחים כיסוי בגין נזק שנגרם לרכושו של צד שלישי, טיפול בתביעה של אותו צד שלישי, ועם אחריות בסכום של עד כחצי מיליון ₪.

כלל ביטוח צד ג  – טלפון

לרוב בוחרים מבוטחי כלל לרכוש פוליסות ביטוח שונות מהחברה באמצעות סוכן ביטוח, אולם ניתן גם ליצור קשר ישיר עם החברה, לקבל מידע ואף להוריד טפסים מאתר החברה, למשל טופס הצעה לקבלת הצעת מחיר, טופס תביעה וכיוצ"ב.

ניתן ליצור קשר עם חברת ביטוח כלל גם באמצעות הטלפון, במוקד שירות לקוחות. כלל ביטוח צד ג טלפון: 03-9420440, או 5454*. ניתן להתקשר בחיוג המקוצר מכל טלפון.

כמו כן, מעמידה חברת הביטוח כלל לרשות מבוטחיה, הקיימים והמתעניינים כאחד, טופס יצירת קשר באמצעות האינטרנט. בטופס זה אתם יכולים למלא את פרטיכם ונציג יחזור אליכם עד מהרה עם הצעה אטרקטיבית ומותאמת לכם, לפי הנתונים שמילאתם בטופס.

אחד היתרונות הבולטים של פורטל צוק ביטוח רכב הוא היכולת לאתר במהירות ובקלות את כל המידע, הפרטים ובעיקר המחירים של חברות הביטוח, ביניהם גם חברת כלל, אולם עוד חברות נוספות רבות, שאפשר להשוות ביניהן, הן לגבי הכיסויים הביטוחיים שהן מציעות למבוטחים והן לגבי המחירים שהן מציעות להם.

חשוב מאד לבצע סקר שוק מקיף והשוואת מחירים ונתונים, לפני שרוכשים את הפוליסה, במיוחד בעידן בו שמירה על כל שקל היא חשובה.

אופציות ביטוח נוספות של חברת כלל

ביטוח מקיף כלל

 

לקבלת מידע נוסף, טפסים, טלפונים, מחירים ופרטי התקשרות נוספים, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר, ונציגי צוק ביטוח ישמחו לאתר עבורכם את ההצעות הטובות ביותר, בהתאם ליכולותיכם הכלכליות ולצרכיכם. 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!