תאונה ללא ביטוח צד ג'

נקלעתם לתאונה ונגרם נזק לרכושו של נהג אחר? אין לכם ביטוח צד שלישי? בפורטל צוק ביטוח רכב תקבלו מידע על מצבים של תאונה ללא ביטוח צד ג', מה עושים ומה ההשלכות במקרים כאלו, בעיקר על הכיס.

אשה שעברה תאונה עם רכב ללא ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג'

התרחיש הנורא ביותר כשעולים על הכביש הוא כמובן, תאונת דרכים. התקווה היא שלא יהיו נפגעים והכל יעבור בשלום, גם אם הייתם מעורבים בתאונה.

אולם מה קורה אם לא היו נפגעים בגוף וכן היו פגיעות ברכוש? לצורך כך קיים ביטוח שאינו חובה, הקרוי ביטוח מקיף. בתוך ביטוח זה מצוי רכיב ביטוחי שנקרא ביטוח צד ג' והוא משמש בדיוק לתרחישים כאלו, בהם הייתם מעורבים בתאונה והגרם נזק לרכבו או רכושו של צד שלישי.

אם הנזק הוא כבד, עלות התיקונים עלולה להיות גבוהה ביותר, עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. סביר להניח שלא תרצו למצוא את עצמכם במצב בו תיאלצו להפרד מסכומי עתק כאלו, ולכך בדיוק נועד ביטוח צד ג', שמספק כיסוי ביטוחי עבור נזקים ברכוש.

ביטוח צד ג' ללא ביטוח מקיף

אם יש לכם רכב ישן שגילו מעל עשר שנים, יכול להיות שלא משתלם לכם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף, שגם עלותה גבוהה יחסית לרכבים ישנים וגם אין ממש הצדקה לבטח אותו כששוויו המקורי אינו גבוה.

מה שכן חשוב שתקחו בחשבון הוא ביטוח צד ג'. באפשרותכם לרכוש רק את הביטוח הזה, מבלי לרכוש את כל פוליסת הביטוח המקיף, כך שעלות המרכיב הביטוחי הזה לא תהיה יקרה במיוחד ומצד שני תרוויחו שקט נפשי רב.

רק הידיעה שיכול להיות שתהיו מעורבים בתאונה שאתם אחראים לה וייגרם נזק שיעלה לכם הון תועפות, מצדיקה את רכישת ביטוח צד ג', שיספק כיסוי ביטוחי מלא, או בהשתתפות עצמית שלכם, זאת בהתאם לתנאים שקבעתם מראש.

אם אתם מחפשים ביטוח צד ג' לרכבכם, זה הזמן להכיר את האופציות העומדות לרשותכם מצד חברות הביטוח השונות.

במקום לערוך חיפוש ארוך ומייגע, לקבל מכל חברה בנפרד את ההצעה שלה ולערוך השוואת מחירים, אתם יכולים להיעזר בפורל צוק ביטוח רכב, שלא רק יאתר עבורכם את ההצעות הטובות ביותר, אלא גם תקבלו את כולן במרוכז, באופן שיאפשר לכם לבצע השוואת מחירם נוחה, מהירה ואפקטיבית.

לקבלת כל המידע והצעות מחיר של ביטוח צד ג', מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ותקבלו מענה מקצועי ומהיר מנציגי צוק בטוח רכב.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!