ביטוח צד ג' הכי זול

לא קל לחסוך בהוצאות על הרכב. יש לנו תשלומים על הטסט השנתי, הדלק, הטיפולים השוטפים, ביטוח חובה וביטוח מקיף. אם אתם מנסים להוזיל בעלויות, לפחות של ביטוח צד ג', יהיה עליכם לבצע סקר שוק ולהשוות בין ההצעות השונות מחברות הביטוח.

אדם שומר על תמונה של רכב ומטבעות על השולחן

ביטוח צד ג' הזול ביותר

פעמים רבות בוחרים בעלי רכב לוותר על ביטוח צד ג' בשל עלותו הגבוהה. למעשה זהו אחד הביטוחים החשובים ביותר, גם אם הוא ביטוח רשות ולא חובה, מאחר והוא מכסה נזקי רכוש שנגרמו לרכב של אדם אחר, נזקים שללא ביטוח יכולים לרוקן לכם את הארנק.

הדרך השנייה היא לחפש ביטוח צד ג' הזול ביותר. זהו רעיון טוב אולם חשוב מאד לקחת בחשבון שלפעמים הביטוחים הזולים ביותר אינם בהכרח המשתלמים ביותר, מאחר והם אינם מספקים את כל הכיסויים הביטוחיים הנדרשים, וברגע האמת תגלו שלא ממש מגיע לכם כיסוי ביטוחי מלא.

לכן חשוב לעשות שני דברים לפני רכישת פוליסת ביטוח צד ג': האחד, לפנות לכמה שיותר חברות ביטוח ולקבל מהן הצעות מחיר.

הדבר השני שיש לעשות הוא לקרוא היטב את השורות הקטנות של פוליסת ביטוח צד ג' ולהבין את המשמעות של כולן ומה כולל הכיסוי הביטוחי.

אם אין לכם את הזמן והיכולת לבצע את החיפוש אחר ביטוח צד ג'  בזול, תוכלו להיעזר בפורטל צוק ביטוח רכב. בפורטל תקבלו מידע והסברים על הכיסויים הביטוחים ותנאיהם מכל חברת ביטוח וחשוב מכך, תקבלו מהן הצעות מחיר לצורך ביצוע השוואת מחירים.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל את ההצעות הטובות ביותר ממיטב חברות הביטוח.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!