ביטוח צד ג' לרכב ישן

יש לכם רכב עם שנת יצור של יותר מעשר שנים? יכול להיות שלא תרצו לרכוש פוליסת ביטוח מקיף משיקולי עלות תועלת. יחד עם זאת, תוכלו לבטח את הרכב רק בביטוח צד ג', שיתן לכם את השקט הנפשי במקרה של נזק שנגרם לרכב אחר.

בפורטל צוק ביטוח רכב תמצאו את ההצעות הטובות ביותר של לפוליסת ביטוח צד ג' לרכב ישן, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר.

רכב ישן נוסע בשדה

מהו ביטוח צד ג'?

מדובר ברכיב אחד מתוך מכלול כיסויים ביטוחיים המצויים בתוך ביטוח מקיף. ניתן לרכוש רק את הרכיב הזה והוא מתאים לבעלי רכבים שגילם הוא מעל עשר שנים.

ביטוח צד ג' מכסה את אחריותו של המבוטח לנזקים שנגרמו על ידי הרכב שבטוח בביטוח צד ג', לרכב, או כל רכוש אחר שאינו שלו, למשל בעקבות תאונה, התנגשות, התהפכות וכדומה.

באופן זה ניתן להוזיל את עלויות הביטוח המקיף, אולם עדיין להבטיח כיסוי ביטוחי במקרים של תאונה ונזקים שנגרמו לאחר, כך שלא יהיה עליכם לממן את ההוצאות מכיסכם.

ביטוח צד ג' רכב אספנות

באופן מפתיע, דווקא ביטוח צד ג' רכב אספנות הוא זול יותר, ואפילו הביטוח המקיף הוא זול יותר מאשר ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' ל"סתם" רכב ישן.

מאחר ולרכב אספנות דווקא יש ערך כספי גבוה יותר מרכב ישן שאינו אספנות, נוטות חברות הביטוח לאפשר לרכוש ביטוח מקיף או רק את רכיב ביטוח צד ג' במחירים הוגנים, נתון שהוא חשוב מאד מאחר ואם השקעתם בקניית רכב אספנות, ומן הסתם גם בשיפוץ ושדרוג הרכב, תרצו להבטיח שלא יאונה לו כל רע.

עדיין, מדובר בעלויות שהן גבוהות יותר מאשר ביטוחים לרכב חדש, ולכן, כדי להוזיל בהוצאות, חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים מקיפה.

את ההשוואה הזו תוכלו לבצע בסיוע אתר צוק ביטוח רכב שישמח להעמיד לרשותכם את הצעות המחיר הטובות ביותר והמשתלמות ביותר, ולחסוך לכם את זמן החיפוש המייגע.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ובתוך זמן קצר לקבל את ההצעות הטובות ביותר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!