ביטוח רכב חובה בדואר

ביטוח חובה לרכב בא לכסות את הנהגים בישראל במקרים של גרימת נזקים גופניים הכרוכים בעלויות כספיות גבוהות (בגין שיקום, טיפול רפואי, הוצאות משפטיות שונות ועוד). כדי לא להעמיד את הנהג והמשתתפים האחרים בתנועה בסיטואציה קשה, כאשר אין אפשרות לשלם את תוצאות התאונה, מדינת ישראל מחייבת כל נהג לנסוע עם ביטוח חובה בתוקף.

מודל של רכב, מחשבון ומטבעות

העלות של ביטוח חובה מפוקחת על ידי משרד האוצר שקבע מחיר מקסימאלי עבור חברת הביטוח. אולם, לאחרונה חלו שינויים מסוימים במאפייני פוליסות החובה במטרה להפוך אותן לתחרותיות יותר. כתוצאה מכך, ניתן לראות כיום מגוון רחב יותר של מחירים – הכול בהתאם למאפיינים האישיים של המבוטח הפוטנציאלי.

דואר ישראל – ביטוח רכב

כאשר נהג מעוניין לעשות ביטוח חובה כיום, מומלץ מאד מבחינתו לעשות מחקר שוק יסודי ולחפש את ההצעה האטרקטיבית ביותר. המאפיינים העיקריים שיכולים להשפיע על גובה הפרמיה נוגעים לגיל הנהג, ותק הנהיגה שלו, היסטוריית התביעות הביטוחיות, סוג הרכב ועוד. לדוגמא, נהג ותיק וזהיר שנוהג באוטו חדש שמאובזר באמצעי בטיחות מודרניים ישלם פרמיה נמוכה מנהג צעיר וחדש שנוסע על רכב דו גלגלי.

אחת הדרכים הטובות להשוות בין מחירי הפוליסות היא לברר על ביטוח רכב חובה בדואר. שירות חדש זה, שמוצע בדואר ישראל, מאפשר למבוטחים הפוטנציאליים לבדוק את המחירים של ביטוח חובה ומקיף בחברות המובילות בישראל ולאחר מכן גם לבצע תשלום ביטוח חובה במקום.

ביטוח רכב בדואר יכול לחסוך לבעלי הרכבים זמן וכסף וייתן להם מדד אובייקטיבי לבחינת המחירים בשוק. אנו באתר צוק ביטוח רכב מציעים לך אפשרות לבדוק את האופציות האטרקטיביות ביותר של פוליסות ביטוח חובה עבורך. במידה ואתה מתעניין בביטוח חובה לרכב, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

השאר פרטים בטופס