ביטוח צד ג' לנהג צעיר ולנהג חדש

מלבד ביטוח חובה לרכב, שיש חובה לבצעו לפי החוק בישראל לכל כלי רכב ממונע, ישנם סוגי ביטוח נוספים שאתם אמנם לא מחויבים לרכוש אותם, אבל הם יכולים למנוע לכם הרבה בעיות כלכליות. ביטוח צד ג' הוא אחד מהביטוחים האלה.

נהגת צעירה לאחר תאונה

מהו ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' הוא ביטוח שנועד לבטח את הנוהג ברכב מפני תביעות של צד ג'. כלומר, ביטוח זה מכסה נזקים שנגרמו לצד ג' במהלך שימוש ברכב המבוטח. הכוונה היא לנזקים לרכוש, שכן ביטוח החובה מכסה נזקי גוף. מי שרוכש ביטוח מקיף לרכב, המכסה נזקים לרכב המבוטח באופן מלא (כולל גניבה), יקבל באותה החבילה גם את הביטוח צד ג'. אבל ניתן לרכוש רק את הביטוח ג' ללא ביטוח מקיף.

כמה עולה ביטוח צד ג' לנהג חדש?

כאשר מדברים על עלות ביטוח צד ג' לנהג חדש יש לעשות אבחנה בין נהג צעיר לנהג שאינו צעיר. כלומר, עלות ביטוח צד ג' לנהג צעיר שהוא נהג חדש יעלה יותר מאשר לנהג חדש שאינו נהג צעיר. לשם ההבהרה, נהג חדש מתייחס לוותק הנהג בכביש, כלומר יש לו רישיון נהיגה מעט זמן ונהג צעיר, מתייחס לגיל הנהג, כאשר הגבול הוא גיל 24 שנים.

איפה לרכוש ביטוח צד ג' לנהג צעיר ולנהג חדש?

בצוק ביטוח רכב נעזור לכם לאתר את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם. צרו קשר עוד היום דרך האתר ונעזור לכם להשוות ביטוח צד ג' לנהג צעיר ו/או נהג חדש בקלות.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!