ביטוח צד ג הראל

גם אם הרכב שלכם מבוטח בביטוח חובה וביטוח מקיף, יכול להיות שבחרתם שלא לרכוש את הכיסוי הביטוחי עבור צד ג'. וחבל.

לוגו של הראל חברת ביטוח רכב

ביטוח צד ג הראל מכסה את האחריות שלכם במקרה ונגרם נזק לרכושו של צד שלישי, כלומר, רכב של נהג אחר נפגע בגללכם. אם אינכם מכוסים, זה עלול לעלות לכם הרבה מאד כסף.

ביטוח צד ג לרכב הראל

חברת הביטוח הראל מעמידה לרשות מבוטחיה כיסוי נרחב ומקיף שכולל גם ביטוח צד ג לרכב. סכום הפיצוי בפוליסות הביטוח הוא עד לסכום גובה האחריות שנכתבה בפוליסה והוא כולל גם הוצאות שנגרמו לרכב שיצא מכלל שימוש, כולל כיסוי ההוצאות להעברת הרכב למוסך והסעת צד ג' למחוז חפצו, שיפוי לצד ג' שהפסיד כסף בגין השתתפות עצמית, פיצוי על אובדן רווח, במידה והרכב המושבת משמש לפרנסה ועוד.

לא כל ביטוח מקיף כולל בתוכו את המרכיב הביטוחי של צד ג ואם אתם מחפשים את השקט הנפשי, מומלץ לוודא שהסעיף הזה מופיע ואף לברר מה הוא מכיל. ומדוע השקט הנפשי? מאחר ואם קרתה חלילה תאונה שאתם אחראים לה ורכבו של אדם אחר (שלישי) נפגע, אתם חשופים לתביעות מצד חברת הביטוח שלו, שתנסה לתבוע אתכם על סכום כמה שיותר גבוה.

עם ביטוח צד ג' תטפל חברת הביטוח שלכם בתביעות ובדרישות חברת הביטוח של הצד השלישי, ובעיקר הנטל הכספי שתיאלצו לעמוד בו לא יהיה מכביד כל כך.

הראל ביטוח צד ג  – טלפון

חברת הביטוח הראל היא החברה הגדולה והמובילה בתחום ביטוחי הרכב.

שיטת העבודה של החברה היא באמצעות סוכני הביטוח המצוינים שלה, אולם גם באמצעות תקשורות ישירה עם החברה. בחלק מהמקרים אפילו מומלץ ליצור קשר ישיר עם מוקד החברה, וליהנות מהטבות והנחות במחירי פוליסת ביטוח צד ג'.

כדי להצטרף ולרכוש פוליסת ביטוח צד ג', תוכלו לבקש זאת מסוכן הביטוח שלכם, או ליצור קשר ישירות עם החברה דרך האינטרנט או בטלפון. הראל ביטוח צד ג טלפון: 2735*. זהו המוקד לשירות לקוחות כללי שיוכל לנתב אתכם לשלוחה המבוקשת. מוקד זה פועל בימים ראשון עד חמישי, בין השעות שמונה בבוקר לארבע אחר הצהריים.

כמו כן, אם אתם מעוניינים לשוחח עם מוקד תביעות צד ג', תוכלו לעשות זאת בטלפון שמספרו 09-9294000. מוקד זה פעיל בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי, בין השעות עשר בבוקר לארבע אחר הצהריים ובימי שלישי, בין השעות עשר בבוקר, לשתיים עשרה בצהריים.

חברת הביטוח הראל מציעה כיסויים נרחבים ומקיפים לביטוח צד ג, ובמחירים תחרותיים והוגנים.

תוכלו לקרוא עוד על עיקרי מסמך פוליסת ביטוח צד ג הראל, באתר החברה.

מעוניינים בכיסויים ביטוחיים נוספים של חברת הראל? היכנסו למאמרים הבאים

ביטוח מקיף הראל

ביטוח רכב חובה הראל

לקבלת מידע נוסף, הצעות מחיר, טלפונים פקסים והסברים, כולל השוואת מחירים עם חברות ביטוח נוספות, זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לאתר עבורכם את ההצעות האטרקטיביות והמתאימות לכם ביותר.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!