השוואת מחירים לביטוח צד ג'

כל נהג שרוכש כלי רכב ממונע בישראל מחויב לרכוש עבורו ביטוח חובה. ביטוח חובה הוא ביטוח שמכסה נזקי גוף לנוהג ברכב ולמשתמשים בו ולאנשים שהיו מעורבים בתאונה עם הרכב המבוטח. למעט ביטוח חובה ישנם עוד שני סוגי ביטוח לרכב – ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח מקיף הינו ביטוח המכסה כיסוי מלא נזקים לרכב המבוטח ובגלל שהוא כולל בתוכו גם ביטוח צד ג', הוא מכסה גם נזקים לצד ג'. בנוסף, ניתן לרכוש ביטוח צד ג' בנפרד, במידה ואינכם מעוניינים לבטח ביטוח מקיף את הרכב.

פוליסת ביטוח רכב, מחשבון, עט ומפתחות של רכב

מהו ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' הוא ביטוח שמכסה נזקים לרכוש שנגרמו לצד ג' כתוצאה ישירה משימוש ברכב. למשל, אם נהגתם ברכבכם והייתם מעורבים בתאונה עם רכב נוסף ועיקמתם לו את הדלת, ביטוח צד ג' מכסה את ההוצאות לנזק שנגרם לרכב שנכנסתם בו. עלותו של ביטוח צד ג' אינו גבוהה ביחס לביטוח חובה או ביטוח מקיף ורכישה של ביטוח כזה יכולה למנוע מכם להיות במצב שתצטרכו לשאת בעלויות גבוהות.

השוואת מחירים לביטוח רכב צד ג'

ביטוח צד ג' נמדד לפי מספר פרמטרים הקשורים כמובן לסוג הרכב, גודל המנוע, שימוש ברכב, שנת ייצור ועוד ולאדם הנוהג כדרך קבע ברכב – מה הוותק שלו בנהיגה, האם ובכמה תאונות היה מעורב בעבר, האם נשלל רישיונו, האם מדובר בנהג צעיר או נהג חדש ומספר הנהגים המשתמשים ברכב.

רוצים לבצע השוואת מחיר לביטוח צד ג'?

צרו קשר באתר צוק ביטוח רכב ואנו נדאג שתקבלו את ההצעה שהכי מתאימה עבורכם לביטוח צד ג'. במקום להתרוצץ ולבדוק בחברות הביטוח השונות, בצוק ביטוח רכב תוכלו לקבל השוואה אובייקטיבית ואמינה לעלויות ביטוח צד ג'.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!