ביטוח צד ג' הפניקס

אחת מחברות הביטוח הגדולות , הוותיקות והמובילות במשק הישראלי היא חברת הביטוח הפניקס.

לוגו של הפניקס חברת ביטוח רכב

בכל הנוגע לביטוח צד ג', מעמידה החברה שורה ארוכה של פתרונות יצירתיים ומגוונים שיסייעו לכם לבטח את רכבכם במחירים אטרקטיביים ועם כיסויים ביטוחיים נרחבים.

לפניכם כל המידע על ביטוח צד ג הפניקס.

ביטוח צד ג' לרכב הפניקס

סוג זה של ביטוח מספק למבוטח שקט נפשי רב. הוא כולל כיסוי ביטוחי לנזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי, בעקבות שימוש ברכב המבוטח.

ביטוח צד ג לרכב הפניקס יכול להיכלל בתוך הביטוח המקיף או שניתן לרכוש אותו בנפרד, אם אינכם מעוניינים בכל החבילה אלא רק בביטוח שיגן עליכם מתביעות צד ג'.

הפתרונות שמציעה חברת הביטוח הפניקס הם רבים ומגוונים, ביניהם "ביטוח צד ג' הפניקס זהיר", ביטוח שמיועד לכל מי שלא מעוניין ברכישת ביטוח מקיף אלא רק להגן על עצמו מתביעות של צד שלישי עקב נזק שנגרם לרכושו של צד זה, כתוצאה משימוש ברכב.

בביטוח הפניקס זהיר ישנם כיסויים והרחבות רבים, כמו שירותי גרירה ושירותי דרך, גבול אחריות מוגדל עד שני מליון ₪ כלפי צד ג', כיסוי להוצאות משפטיות לצרכי הגנה בסכום של עד חמישה עשר אלף ₪, שירות טיפול משפטי ועוד.

סוג נוסף של ביטוח צד ג הפניקס הוא ביטוח "ריכבית", שמגן מפני תביעות נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי

מגוון האפשרויות שמציעה חברת הפניקס בביטוחי צד ג' הוא נרחב, כך שכל אחד יכול לבחור בזו המתאימה ביותר לצרכיו.

הפניקס ביטוח צד ג' לרכב

חברת הביטוח הפניקס היא וותיקה ויציבה. ככזו, היא מציעה מגוון שירותים מתקדמים, הן באמצעות פנייה טלפונית, הן באמצעות ביצוע פעולות אונליין באתר החברה, הליך שלא רק חוסך בזמן, אלא גם מעניק לכם הנחות והטבות נוספות.

באתר החברה תמצאו גם הנחיות והסברים כיצד לפעול במקרים של תביעה בעקבות נזק שנגרם לצד שלישי, כיצד עליכם למלא את הטפסים, מה נדרש מכם וכיצד להפעיל את הסיוע המשפטי במידת הצורך, וכמובן, את ההשתתפות של הפניקס בתשלום הפיצויים לצד השלישי שנפגע.

הפניקס ביטוח צד ג' טלפון

דרכי ההתקשרות עם חברת הפניקס הן כאמור מגוונות ויעילות.

ניתן לפנות את הפניקס ביטוח צד ג בטלפון 3455*. זהו מוקד שירות לקוחו וצביעות והוא זמין לכם בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לחמש אחר הצהריים.

אם תרצו להגיע ישירות למוקד תביעות רכב ורכוש, תוכלו לעשות זאת בטלפון מספר 5070*. מוקד זה פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לשמונה בערב וגם בימי שישי בין השעות שמונה בבוקר לשתים עשרה בצהריים.

כמו כן ניתן למלא את פרטיכם בטופס ביטוח צד ג' הפניקס שבאתר ולקבל מענה בתוך זמן קצר.

שירותי ביטוח נוספים שיכולים עניין אותך

ביטוח מקיף

ביטוח חובה

אם אתם זקוקים למידע נוסף על חברת ביטוח הפניקס, או רוצים לקבל עוד הצעות מחיר עבור ביטוח צד ג' הפניקס, או חברות נוספות, זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לעמוד לרשותכם.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!