ביטוח צד ג AIG

גם אם בחרתם לבטח את רכב שלכם רק בביטוח צד ג' אתם תגלו שאם עשיתם את זה במקום הנכון, המגוון הביטוחי שמציעה לכם חברת הביטוח הוא עשיר במיוחד.

לוגו של חברת הביטוח AIG

כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב תמצאו את כל המידע על ביטוח צד ג לרכב AIG

ביטוח צד ג לרכב AIG

חברת הביטוח AIG, מתחום הביטוחים הישירים, מספקת שירותי ביטוח רכב נרחבים ומקיפים, ביניהם ביטוח צד ג שמטרתו לדאוג לכיסוי נזקים שנגרמו לרכבו של אחר, צד ג', כתוצאה משימוש ברכבכם.

במקרה כזה תפצה חברת הביטוח את בעליו של הרכוש שנפגע ותחסוך מכם הוצאות גבוהות במיוחד עבור תיקון הנזקים.

בדרך כלל נוטים בעלים של רכב ישן שערכו נמוך שלא לבטח אותו בביטוח מקיף, אולם מוודאים שיש לו לפחות ביטוח צד ג לרכב, דבר שיבטח שקט נפשי רב במקרה של פגיעה ברכב אחר.

ביטוח צד ג לרכב AIG מזכה את המבוטחים בהטבות מיוחדות, וללא תשלום נוסף, ביניהן מימון החלפת מפתחת הרכב בגין אובדן או גניבה של המפתחות או פריצה לרכבכם.

כמו כן תיהנו משירותי פורץ מנעולים במימון חברת הביטוח, במקרים בהם תינעלו מחוץ לרכב.

שירותים ייחודיים נוספים למבוטחי צד ג' לרכב AIG כוללים כיסוי במקרים של שבר בשמשת הרכב, שירותי דרך וגרירה עשרים וארבע שעות ביממה, מימון רדיו חדש במקרה בו נגנבה מערכת השמע ברכבכם, כולל התקנה על ידי מתקין מוסמך וגם, כיסוי ייחודי ל- AIG, הכולל מימון הוצאות החלפת ארנקכם שנגנב או אבד, כולל הכרטיסים שהו בארנק ומסמכים חשובים אחרים.

כמו כן נהנים מבוטחי ביטוח צד ג לרכב AIG מסיוע בתביעות צד ג ומתן הגנה משפטית הכוללת עורך דין וכיסוי הוצאות ההגנה, כולל שכר טרחת עו"ד , עד לסכום הביטוח שנקבע בפוליסה.

מידע נוסף על ביטוח צד ג'

השתתפות עצמית בביטוח צד ג'

תאונה ללא ביטוח צד ג'

AIG ביטוח צד ג טלפון

יצירת קשר עם חברת הביטוח AIG היא קלה מתמיד. בהיותה חברה לביטוחים ישירים, היא מעודדת שימוש באתר האינטרנט או באמצעות המוקד הטלפוני של החברה.

AIG ביטוח צד ג טלפון: 1-800-400-400 או 03-9272300. המוקד פועל בימי ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לעשר בלילה ובימי שישי וערבי חג, בין השעות שמונה בבוקר ועד לשתיים בצהריים.

כמו כן, כדי לחסוך בזמן ולהתקדם בתהליכים, תוכלו למצוא ב אתר AIG את כל המידע הנדרש לכם על ביטוח צד ג לרכב,כולל טפסים להורדה.

עם חברת הביטוח AIG תוכלו לרכוש ביטוח צד ג' לרכב בתנאים מעולים. למעוניינים במידע נוסף וסיוע ברכישת פוליסת הביטוח, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לסייע לכם בכל הדרוש.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!