ביטוח צד ג שלמה

כשאתם מחפשים ביטוח צד ג איכותי לרכב שלכם, אתם מחפשים ביטוח צד ג שלמה.

חברה מנוסה, יציבה וחדשנית, שמציעה לכם מגוון פתרונות מעולים ומקיפים לביטוח צד שלישי, יחס אישי ושירות איכותי.

ביטוח רכב

ביטוח צד ג לרכב שלמה- האיכות מדברת בעד עצמה

חברת הביטוח שלמה היא חלק מקבוצת שלמה החזקות. זוהי חברת בוטיק איכותית ואקסקלוסיבית, שהציבה לה למטרה לתת מענה מהיר וייחודי ללקוחותיה ולהיות אחת מסוכנויות הביטוח המשפיעות והמובילות בישראל.

חברת שלמה החזקות הוקמה בשנת 1974 ובשנת 2008 החלה לפעול כחבר ביטוח. סך כל עובדי חברת קבוצת שלמה הוא כשלושת אלפים איש בארץ ובעולם, עוד מספר העובדים בחברת הביטוח הוא כמאה איש.

חברת שלמה לביטוח מבטחת כיום יותר משמונים אלף כלי רכב ופועלת בשיתוף פעולה עם יותר משש מאות סוכני ביטוח.

פעילות שלמה ביטוח מתנהלת באמצעות סוכני ביטוח בלבד.

אחד מהמוצרים הייחודיים של שלמה הוא ביטוח רכב, שכולל בתוכו את מרכיב ביטוח צד ג.

ביטוח צד ג לרכב שלמה הוא ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, שמכסה נזקים שגרם המבוטח לרכושו של צד שלישי, בתאונה. הוא לא מכסה את הנזקים שנגרמו לרכב המבוטח עצמו, לכך דואגת פוליסת הביטוח המקיף.

שלמה מציעים מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים במסגרת ביטוח צד ג, ביניהם סיוע בתביעות נגד צד שלישי, אם הוא זה שפגע ברכב המבוטח, כיסוי לתביעה של הצד השלישי נגד המבוטח אם הצד השלישי הוא זה שנפגע ועוד.

ביטוח צד ג מתאים למצבים בהם יש לכם רכב ששווי השוק שלו הוא נמוך ולא משתלם לכם לרכוש ביטוח מקיף, או אם יש לכם רכב ישן שחברת הביטוח לא תבטח אותו בביטוח מקיף.

במקרים כאלו, אתם יכולים להיות שקטים שלפחות הרכיב החשוב של צד ג מכוסה בביטוח.

בשלמה ניתן להוסיף גם לעלות הפרמיה ולרכוש כיסוי להגנה משפטית במקרים של עבירה פלילית של המבוטח שנתבע על ידי המדינה, וכן, כיסוי ביטוחי של ביטול ההשתתפות העצמית, במידה והנזק יהיה גבוה מסכום ההשתתפות העצמית.

שלמה ביטוח צד ג טלפון ופרטי התקשרות

ניתן לפנות ישירות אל חברת הביטוח שלמה באמצעות הטלפון במספר 6006* או 073-7111199. במוקד זה ניתן לבקש הצעת מחיר ומידע נוסף.

כמו כן ניתן למלא טופס בקשה להצעת מחיר באינטרנט ולקבל מענה בתוך זמן קצר.

עוד מידע, פרטים ודרכי התקשרות ניתן לקרוא באתר החברה.

פורטל צוק ביטוח רכב עומד לרשותכם בכל שאלה, פנייה או בקשה, במטרה לרכז עבורכם א כל הנתונים, הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר לביטוח צד ג', ובאופן בו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה, ללמוד על החברות המבטחות ולבחור בזו שמדברת לליבכם.

באמצעות פורטל צוק ביטוח רכב והמומחים בו, איתור הצעות המחיר הרלוונטיות הוא מהיר וחוסך לכם זמן יקר, כמו גם כסף שנחסך לכם עם מציאת הפוליסה המשתלמת ביותר מבלי להתפשר ומבלי לבחור בפוליסה שאינכם שלמים איתה, רק בגלל שהתעייפתם מתהליך החיפוש.

לקריאה נוספת

למה צריך ביטוח צד ג'?

הזמנת ביטוח צד ג' באינטרנט

תוכלו גם למלא את טפסי ההרשמה והבקשות להצעות ישירות מאתר הפורטל שלנו.

לקבלת השירות ומידע נוסף, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו להיות לכם לעזר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!