ביטוח רכב מקיף לנהג צעיר

חברות הביטוח המבטחות רכב בביטוח חובה ומקיף, מחשבות את עלויות הפוליסה לפי מספר פרמטרים, כשאחד מהם הא גיל הנהג. השיקול לקביעה זו הוא כי נהג צעיר עדיין לא צבר מספיק נסיון בנהיגה ושגם שיקול דעתו בכביש שונה מזה של נהג מבוגר, אפילו אם מדובר במבוגר שזה עתה הוציא רשיון נהיגה.

בפורטל צוק ביטוח רכב תוכלו למצוא מידע והצעות מחיר לביטוח רכב מקיף לנהג צעיר.

נהגת צעירה נוהגת ברכב עם ביטוח מקיף

 

ביטוח מקיף וחובה לנהג צעיר

ביטוחי רכב נחלקים לשני סוגים, האחד ביטוח רכב חובה שכל בעל רכב מחויב לרכוש אותו, אחרת ייחשב הדבר לעבירה. השני הוא ביטוח רכב מקיף שהוא מומלץ אך אופציונלי ונתון לשיקול דעתו של הנהג.

עלות שני סוגי הביטוח נקבעת לפי פרמטרים כמו שנתון ודגם הרכב, עבירת תנועה או תאונות קודמות, האם רשום בביטוח נהג נוסף וגם גילו הנהג, כאשר הפוליסה לנהג צעיר היא יקרה יותר.

על אף היותו יקר יותר, עדיין קיימים פערים במחירי ביטוח מקיף וחובה לנהג צעיר ומי שמעוניין לחסוך בעלויות צריך לבצע השוואת מחירים אחרי שפנה למספר חברות ביטוח וקיבל מהן הצעות המחיר.

בפורטל צוק ביטוח רכב ההליך הוא יעיל ומהיר יותר מאשר בדיקה עצמאית, מאחר והפורטל מאתר את הצעות המחיר הזולות והמשתלמות ביותר ומרכז אותן במקום אחד, לנוחיותו של הנהג.

ביטוח מקיף לנהג צעיר וחדש

המונח נהג צעיר מתייחס לגילו הכרונולוגי של הנוהג ברכב, שמטבע הדברים הוא גם נהג חדש. אולם גם נהג מבוגר שזה עתה הוציא רשיון נהיגה הוא נהג חדש, גם אם לא צעיר. במקרים כאלו יש התחשבות בגילו של הנהג מאחר וכמבוגר הוא יכול להפעיל שיקול דעת שהיא יותר מנהג צעיר. יחד עם זאת, הוא עדיין נהג שאין לו וותק נהיגה בכביש ולכן מחיר פוליסת הביטוח יהיו יקרים יותר מאשר נהג באותו גיל ובעל נסיון רב יותר.

ביטוח מקיף, על אף היותו אופציונלי הוא בעל חשיבות רבה, מאחר והוא מספק כיסוי ביטוחי למקרים בהם נגרם נזק לרכב.

כאמור, מחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר וחדש הם יקרים יותר מביטוח לנהגים וותיקים. אם חשוב לכם לחסוך כסף ולקבל מגוון הצעות מחיר מחברות ביטוח, תוכלו לנצל את זמנכם ביעילות ולהיעזר בפורטל צוק ביטוח רכב.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל בתוך זמן קצר הצעות מחיר שתוכלו להשוות ביניהן ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!