חברות ביטוח רכב חובה

ביטוח החובה לרכב מחייב את כל נהגי הרכבים הממונעים בישראל, ובא לכסות את הנהגים במקרה של תאונות הגורמות לנזקי גוף של המבוטח, הנהגים האחרים, הנוסעים האחרים ברכב וגם הולכי רגל.

אשה מקבלת לידיה מפתחות של רכב אחרי שסגרה ביטוח חובה

ביטוח החובה לרכב מחייב את כל נהגי הרכבים הממונעים בישראל, ובא לכסות את הנהגים במקרה של תאונות הגורמות לנזקי גוף של המבוטח, הנהגים האחרים, הנוסעים האחרים ברכב וגם הולכי רגל.

חברות ביטוח רכב חובה

רוב חברות הביטוח שפועלות בישראל מציעות ללקוחות ביטוח רכב חובה, כאשר המחירים תלויים במאפיינים כמו גיל הנהג, העבר הביטוחי שלו וותק הנהיגה. יש לציין, כי מחירי ביטוח החובה מפוקחים על ידי משרד האוצר ולכן ישנו גובה מקסימאלי שחברות הביטוח יכולות לגבות מהמבוטחים. עם זאת, קיים מגוון די גדול של מחירים בשוק הביטוח, וניתן אף להוזיל את הפוליסה על ידי התמקחות.

נבדוק את מאפייני ההצעות לביטוח חובה של מספר חברות ביטוח המוכרות במשק:

  • חברת כללאחת מחברות ביטוח רכב הפופולאריות בישראל. ביטוח החובה דרך החברה מעניק למבוטחים פיצויים בעקבות אובדן השתכרות, תאונות שגורמות לנכות ותשלום ליורשים במקרה של מוות. שירות הלקוחות זמין בטלפון *5454, כאשר הביטוח עצמו נעשה דרך סוכן ביטוח.
  • חברת מגדלחברת ביטוח לרכב גדולה זו, מציעה ביטוח חובה בפריסה נוחה במיוחד של תשלומים. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות אחד הסוכנים שעובדים עם החברה או באמצעות מילוי טופס באתר.
  • חברת הראלחברת ביטוח רכב מוכרת ובעלת נתח שוק משמעותית במיוחד. עובדת עם סוכני הביטוח ישיר חכם וחן ביטוח ופיננסים. טלפון שירות הלקוחות של החברה הוא 03-7547777.
  • חברת הפניקסמחירי ביטוח החובה בחברה תלויים במידה רבה במאפיינים האישיים של מבקש הביטוח. הגורמים המשפיעים הם גיל הנהג, ותק הנהיגה, העבר שלו מבחינת תביעות וסוג הרכב.
  • חברת מנורההחברה עובדת עם מספר סוכנים ומוכנה אף לעזור באיתור הסוכן הקרוב לבית הלקוח. מנורה מבצעת גם אימות נתונים מקוון בהתאם לדרישת המפקח על הביטוח, כדי למנוע הונאות ביטוח פוטנציאליות. הטלפון להתקשרות הוא *2066.
  • חברת ביטוח ישיר משווקת את הביטוח ללא תיווך של סוכני ביטוח. הטלפון להתקשרות הוא 03-5555555.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מציעים לך השוואה בין האופציות הזולות ביותר של ביטוח חובה. המומחים שלנו יתאימו לך את הכיסוי המתאים ביותר עבורך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה, ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!