ביטוח צד ג ביטוח ישיר

החברה שהביאה לישראל את שיטת הביטוח הישיר, ללא תיווך סוכנים ובעלויות מוזלות, מעמידה לרשותכם מגוון הצעות לביטוח הרכב, במחירים אטרקטיביים, בשירות ישיר ומהיר ופתרונות נוספים במחירים ללא תחרות.

לפניכם כל מה שרציתם לדעת על ביטוח צד ג ביטוח ישיר.

לוגו של חברת ביטוח הרכב ביטוח ישיר

ביטוח ישיר צד ג'

עלויות הביטוח בחברת ביטוח ישיר הן מלכתחילה נמוכות יותר בגלל המתכונת הייחודית בה היא משתמשת, שהיא פעילות ישירה מול כל לקוח ותמחור דיפרנציאלי שמתבסס על נתוני כל לקוח, כך שכל הצעה היא לגופו של עניין ולא באופן גורף.

בביטוח ישיר צד ג מאפשר לכל מי שמתלבט אם לרכוש את הפוליסה הזו, שאינה חובה אך מומלצת, לעשות את הבחירה הטובה ביותר וליהנות ממגוון כיסויים ביטוחיים בעלות חודשית נמוכה.

משמעות ביטוח צד ג' היא כי אם רכבכם היה מעורב בתאונה בה נגרם נזק לרכבו או רכושו של צד שלישי, כל התיקונים והפיצויים יינתנו על ידי חברת הביטוח ולא מכיסכם, למעט השתתפות עצמית שתקבעו אותה במעמד רכישת הפוליסה.

סוג ביטוח זה הוא חשוב מאד, מאחר וישנם לא מעט מקרים בהם הצד השלישי מנצל את ההזדמנות ומנסה לסחוט כמה שיורת כספים עבור התיקונים, דבר שלו ייצא מכיסכם יעלה לכם סכומים נכבדים מאד.

ביטוח ישיר תביעות צד ג'

חברת ביטוח ישיר, המוכרת גם בשם איי.די. איי, היא החברה הראשונה שהביאה לישראל את שיטת הביטוח הישיר וללא מתווכים- סוכנים.

זוהי החברה הגדולה בתחום זה בארץ והמובילה ביניהן והיא מציעה רכישת פוליסת ביטוח ישיר צד ג באמצעות האינטרנט או הטלפון, בהליכים מהירים וקצרים.

לתהליך מסוג זה יש כמה יתרונות בולטים, כשהעיקרי בהם הוא הוזלת העלויות של מחירי הפוליסה, שלא רק נקבעות בחישוב אינדיבידואלי לכל לקוח, אלא הן גם מוזלות יותר בבסיסן, מאחר ובחסכון שירותי סוכני ביטוח, ניתן להפחת במחירי הפוליסה.

ביטוח ישיר תביעות צד ג' טלפון

כאמור, הקשר של חברת ביטוח ישיר עם לקוחותיה הוא כשמה, ישיר. ניתן להגיש לחברת ביטוח ישיר תביעות צד ג' בטלפון, באינטרנט, בדואר ואמצעים נוספים.

תביעות צד ג' טלפון החברה הוא 03-5555555. זהו מוקד שירות הלקוחות שממנו מבוצעת הפניה למחלקה הרלוונטית.

המוקד פעיל בין השעות שמונה בבוקר לתשע בערב, בימים ראשון עד חמישי. בימי שישי ובערבי חג המוקד פעיל מהשעה שמונה בבוקר ועד לשעה אחת בצהריים.

את כל נושא ביטוח צד ג' תוכלו לבצע באמצעות האינטרנט, ואם תעשו כך, תיהנו מהנחה נוספת של שלושים אחוזים. כמו כן, בכל הנוגע לתביעות, ניתן למלא טופס מרשימת הטפסים המצויה באתר החברה ולקצר הליכים באופן משמעותי.

עוד תמצאו באתר החברה  הנחיות והסברים בכל הנוגע לביטוח צד ג' וביטוחים נוספים, וכיצד עליכם לנהוג במקרים של תאונה בה היה מעורב צד שלישי.

מעוניינים במידע נוסף? רוצים לקבל עוד הצעות אטרקטיביות ולהשוות ביניהן? מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לאתר עבורכם הצעות מחיר מעולות.

 

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!