ביטוח צד ג שירביט

המודעות לחשיבות ביטוחי הרכב הולכת וגוברת, ורבים מבקשים להגן על רכבם גם ביטוחים שאינם בגדר חובה.

לוגו של חברת הביטוח שירביט

כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב תמצאו את כל המידע על ביטוח צד ג שירביט, וסיוע מומחי האתר במציאת הפוליסה המשתלמת לכם ביותר.

ביטוח צד ג לרכב שירביט בתנאים מעולים

חברת הביטוח שירביט היא חברה צעירה, נמרצת ומבטיחה מאד. החברה זכתה במרכז לביטוח רכבי עובדי המדינה והפתרונות הביטוחיים שהיא מציעה הם רבים ומגוונים, כאשר טובת הלקוח עומדת לנגד עיניה.

ביטוח מקיף לרכב מציע לכם כיסוי נרחב במקרה של נזקים שנגרמו לרכבכם או לרכב של אדם אחר. במסגרת הביטוח המקיף מכוסים נזקים כמו גניבה, שטפון, מעשה זדון, התהפכות, התלקחות, התנגשות, החלקה ועוד.

עוד במסגרת פוליסת הביטוח המקיף של חברת שירביט תוכלו למצוא שירותי גרירה ושירותי דרך, קבלת רכב חלופי במקרי הצורך, מוסכי הסדר ברחבי הארץ, כיסוי ביטוחי מלא לשמשות הרכב וללא כל השתתפות עצמית של המבוטח ועוד.

כמו כן, ניתן להוסיף אלמנט ביטוחי נוסף שהוא ביטוח צד שלישי, שמכסה את המבוטח במקרים בהם נגרמו נזקים לרכושו של צד שלישי.

במקרים כאלו תשלם חברת הביטוח את כל הסכומים שנדרשים לכיסוי הנזקים כתוצאה מפגיעה על ידי הרכב במבוטח, כולל כיסוי הוצאות משפטיות, במידה והדברים יגיעו לידי משפט.

ביטוח צד ג לרכב שירביט הוא אלמנט חשוב מאד בביטוח המקיף, מאחר והוא מגן עליכם במצבים בהם אתם אחראים לנזק שנגרם לרכב ואתם צפויים לעמוד בפני תביעה שיכולה להגיע לסכומים גבוהים ביותר, מכיוון שחברת הביטוח בה מבוטח רכב צד ג לא תוותר לכם כל כך בקלות ותתבע את מלוא סכום תיקון הנזקים שנגרמו, ועלותם, כאמור, יכולה להרקיע שחקים.

חברת שירביט מציעה תנאים נוחים מאד לרוכשים פוליסת ביטוח צד ג', למשל פריסת תשלומים נוחה, גרירה ושירותי דרך עשרים וארבע שעות ביממה, טיפול בתביעות לצד ג' על ידי עורך דין מוסמך מטעמם חברת הביטוח, ורכזי שירות לטיפול אישי בכל רחבי הארץ.

שירביט ביטוח צד ג טלפון ופרטי התקשרות נוספים

לקבלת מידע ופרטים על ביטוח צד ג של חברת שירביט, תוכלו לפנות טלפונית למוקד שירות הלקוחות של החברה.

שירביט ביטוח צד ג טלפון: 2003* או 076-8622260. המוקד פעיל עשרים וארבע שעות ביממה, כך שניתן לפנות בכל שאלה ולכל צורך ולקבל מענה אנושי שיסייע בכל הדורש סיוע.

כמו כן, ניתן למצוא מידע מלא על ביטוח צד ג באתר החברה, כמו גם טפסים להורדה,הצעות והסברים מפורטים על הפוליסה.

עם פורטל צוק ביטוח רכב תוכלו לקבל את כל המדע והצעות מחיר משתלמות במקום אחד, לבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמן חיפוש וכמובן שבכסף. במקום להתחיל בשאלות ובטלפונים, להשוות עם מחירי חברות ביטוח אחרות ולהתייאש מהתהליך, או להתפשר על המחיר, תוכלו לקבל מידע מרוכז בתוך זמן קצר מאד.

מעוניינים לחסוך זמן וכסף ולקבל את כל הצעות לפוליסת צד ג שירביט? זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המצורף ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל בקשה.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!