ביטוח צד ג מגדל

מגדל הוקמה לפני יותר מ-80 שנה וכיום היא מהווה את אחת מחברות הביטוח הוותיקות והמוכרות ביותר בישראל.

אשה מקבלת לידיה מפתחות של רכב אחרי שסגרה ביטוח חובה

החברה עוסקת במתן שירותים פיננסים הקשורים לענפים רבים, כמו חיסכון פנסיוני לטווח ארוך, פתרונות ביטוח מסוגים שונים, ניהול השקעות ועוד. ניתן ליצור קשר עם מגדל דרך המוקד הטלפוני במספר 03-9201010 וגם באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

מאפייני ביטוח צד ג' – מגדל

ביטוח צד ג' לרכב היא אחת משלוש הפוליסות הקיימות בישראל, בנוסף לביטוח החובה וביטוח המקיף. בניגוד לביטוח מקיף, אשר מכסה את המבוטח גם מפני נזקי רכוש לרכב שלו עצמו, ביטוח צד ג' מתייחס אך ורק לפגיעות שנגרמו לרכבים ורכוש של אנשים אחרים. אנשים אשר בוחרים בסוג ביטוח זה, נוהגים בדרך כלל במכוניות ישנות יותר או רכבי עבודה – עניין שהופך את הפרמיה היקרה של ביטוח מקיף לבלתי כדאית עבורם.

יש לציין כי בנוסף לפיצוי הכספי עבור נזקי רכוש לצד ג', פוליסת הביטוח של מגדל מכסה גם סיוע מול חברות הביטוח של הנהגים האחרים, מאפשרת ביטול השתתפות עצמית, הגנה משפטית ועוד. באתר האינטרנט של חברת מגדל ניתן למצוא טפסים שימושיים רבים שמתייחסים להצטרפות לפוליסות צד ג', בחירה בין הכיסויים השונים וגם הגשת תביעות עבור מבוטחים קיימים.

שני המסלולים של ביטוח צד ג' לרכב מגדל כוללים את האפיק עבור רכב פרטי ומסחרי ואת האופציה לרכב שאינו פרטי או מסחרי. ההרחבות שקיימות מאפשרות שירותי גרירה, ביטוח שמשות, כיסוי למכשירים חשמליים וכו".

למידע נוסף בנושא קרא את המאמרים הבאים

למה צריך ביטוח צד ג'?

תאונה ללא ביטוח צד ג'

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לספק לקוראים אינפורמציה חשובה בנוגע למתרחש בשוק הביטוח הדינמי ולעניין אותם בחדשות הרלוונטיות ביותר בתחום. מכיוון שההוצאה על ביטוח רכב היא משמעותית למדי עבור הציבור בישראל, התמצאות טובה יותר בשוק יכולה לתרום ללקוחות ולהוזיל את ההוצאות השנתיות במידה רבה.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח רכב צד ג' בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך ולהפנות אותך ליועצים בעלי ניסיון, אשר יתאימו לך את הפוליסה האטרקטיבית ביותר עבורך. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!