ביטוח צד ג' שומרה

שומרה מקבוצת מנורה מבטחים הינה חברה פיננסית מוכרת בישראל ושירותי הביטוח המוענקים על ידה כוללים בין השאר מוצרי ביטוח רכב, ביטוח דירה, תאונות אישיות, ביטוחי עסקים ועוד.

 

בנוסף לפוליסות שהחברה מציעה לציבור הרחב, שומרה עובדת בשיתוף פעולה עם ועדי עובדים של חברות גדולות במשק כמו אל על, תדיראן, התעשייה האווירית ועוד.

מאפייני ביטוח צד ג' – שומרה                                                                                    

פוליסות ביטוח צד ג' מיועדות לכיסוי נזקי רכוש כתוצאה מתאונה, אך מתייחסות אך ורק לפגיעות במכוניות ורכוש של משתתפים אחרים באירוע הביטוחי ולא לרכב של המבוטח עצמו. נהגים שבוחרים בפוליסת ביטוח צד ג' לרכב שומרה, מוותרים בדרך כלל על ביטוח מקיף בגלל העלויות הגבוהות שלו או בשל חוסר כדאיות (רכב עבודה, מודל רכב ותיק).

חשוב לציין כי חברת שומרה מאפשרת להוסיף כיסויים נוספים על ביטוח צד ג' הבסיסי, כך שניתן לדוגמא לקבל פטור מהשתתפות עצמית, ייצוג משפטי, ביטוח שמשות ועוד. גבול האחריות של שומרה הוא עד 450 אלף ₪, כאשר קיימת אופציה להרחיב סכום זה עד למיליון ₪ בתוספת תשלום.

ביטוח צד ג' שומרה – טלפון להתקשרות

ניתן ליצור קשר עם חברת שומרה על ידי מילוי טופס קצר באתר האינטרנט של החברה וגם לאתר את מספרי המוקדים הטלפוניים לצורך בירורים ושאלות שונות. באתר האינטרנט של החברה ניתן למצוא גם מגוון אינפורמציה חשובה וטפסים שיכולים לחסוך זמן ולייתר את הצורך לפנות למוקדי השירות.

לקריאה מעמיקה אודות חברת שומרה מבית מנורה מבטחים קרא את המאמרים הבאים

חברת ביטוח רכב שומרה

ביטוח רכב חובה מנורה מבטחים

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב שמנו לנו למטרה לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין גופי הביטוח שמציעים את הפוליסות עם הכיסויים הרחבים ביותר והפרמיות הנמוכות בשוק. לקוחות אשר יעשו סקר שוק יסודי, ויבדקו בצורה קפדנית יותר את ההצעות שעומדות בפניהם, יכולים לחסוך אלפי שקלים בעלויות של ביטוח רכב לשנה. בנוסף לכך, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום ויכולים לתת מידע מועיל נוסף על המתרחש בשוק.

במידה ואתה שוקל חידוש ביטוח בזמן הקרוב אך עדיין מתלבט בקשר לאפשרויות הקיימות, פנה אלינו כבר היום וחסוך זמן וכסף בהמשך. מלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!