ביטוח מקיף דקלה

דקלה, סוכנות הביטוח הוותיקה, פעלה בהצלחה למשך שנים רבות בישראל ושירתה עשרות אלפי לקוחות בענפי הביטוח השונים.

אדם חותם על מסמך לחידוש ביטוח חובה

אולם החל מתחילת שנת 2016, בעקבות מיזוג וחתימה על הסכם הרכישה הסופי, הועבר כל תיק הביטוח של דקלה לידי הראל ביטוח. כעת כל הליך שירות הלקוחות למבוטחים הקיימים והחדשים מתבצע דרך הראל, שמהווה את החברה הגדולה ביותר בארץ בענף זה.

ביטוח מקיף דקלה – מאפיינים

בניגוד לביטוח החובה לרכב, שמפוקח על ידי המדינה, הביטוח המקיף הוא רחב הרבה יותר מבחינת הכיסויים הקיימים והאפשרויות השונות שמוצעות על ידי חברות הביטוח בארץ. הפרמיה שמשלם המבוטח על פוליסת ביטוח מקיף קשורה כמובן ישירות לסעיפים השונים שהוא בוחר להוסיף או לגרוע מההסכם הסופי מול חברת הראל.

המבוטחים הפוטנציאליים שמעוניינים לעשות ביטוח מקיף דרך הראל, יכולים לבחור בפוליסה רגילה שמכסה את נזקי הרכוש במקרה של אירוע ביטוחי וכמו כן במסלול אפגרייד מיוחד. אופציית ביטוח האפגרייד מיועדת לנהגים זהירים  שנוסעים לא יותר מ-10,000 קילומטרים בחודש ומקבלים תנאים משתלמים יותר מהחברה.

לביטוח נוסף מבית הראל ולהרחבה בביטוח מקיף קרא את המאמרים הבאים

ביטוח רכב חובה הראל

ביטוח מקיף – בהוראות קבע או בתשלומים?

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת לקוראי האתר את המידע החשוב והאקטואלי ביותר על מה שקורה בתחום הביטוח בישראל. מחד ההוצאה השנתית על ביטוח רכב של משפחה עולה כל הזמן ומאידך מגוון האפשרויות הרחב בתחום יכול לגרום לבלבול בקרב המבוטחים הפוטנציאליים. כדי לא להגיע למצבים בהם אתה משלם פרמיה על ביטוחים מיותרים לחלוטין, מומלץ מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם החתימה הסופית על הפוליסה.

אם אתה שוקל לעשות ביטוח רכב חדש או לחדש את הפוליסה לרכב הקיים ברשותך, אנו באתר צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לגופים בעלי ניסיון בתחום ללא כל עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

השאר פרטים בטופס