ביטוח מקיף איילון

איילון ביטוח נוסדה בשנות ה-70 של המאה הקודמת וכיום עוסקת במגוון תחומים הקשורים לביטוח וכמו גם נדל"ן ושוק ההון. החברה הינה מוכרת ומוערכת מאד בישראל, כאשר גם גיוון הפעילויות שלה מספק לה יציבות וגמישות רבה יותר מול הלקוחות.

לוגו של חברת איילון ביטוח

ביטוח מקיף איילון

מטרתו העיקרית של הביטוח המקיף לרכב הוא לספק כיסוי כנגד מקרים של פגיעה ברכב של המבוטח עצמו, ברכבים של המשתתפים האחרים באירוע הביטוחי וגם כל רכוש אחר של צד ג'. בנוסף לכך, קיימים סעיפים שונים רבים אחרים, אשר נותנים מענה למגוון סיטואציות בעייתיות – לדוגמא – כיסוי עבור ייצוג משפטי עד תקרה מסוימת, אספקת רכב חלופי במקרה שהמכונית עוברת טיפולים או תיקונים במוסך הסדר, שירותי גרר, החלפות גלגל ועוד.

מעבר לכיסויים שקשורים לנזקים בעקבות תאונה, הביטוח המקיף כולל גם פיצויים במקרים של אסונות טבע כמו שיטפון או שריפה וגם מצבים של גניבה או פריצה לרכב. יש לציין, כי המבוטח הפוטנציאלי יכול לבחור בעצמו אילו סעיפים הם רלוונטיים במיוחד עבורו וכך להוזיל פעמים רבות את הפרמיה החודשית. חברת איילון מאפשרת פוליסות ביטוח מקיף הן לרכבים פרטיים ומסחריים עד 4 טון והן לכל רכב אחר שאינו פרטי או עולה על 4 טון.

ביטוח מקיף חבר דרך חברת איילון

איילון משתפת פעולה עם מועדוני צרכנות רבים, אשר אחד העיקריים שבהם הוא מועדון חבר. חברי המועדון מקבלים תנאים משתלמים יותר של כיסויים בביטוח המקיף לרכב, כאשר ההטבות כוללות בין השאר שירותי VIP כמו פריצה לרכב נעול, החלפות גלגל, אספקת דלק וגם ביטוח תאונות אישיות, הגדלת סכומי האחריות לצד ג' ועוד.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח מקיף בקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב נשמח להפנות אותך למומחים בתחום ללא כל עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

 

 

השאר פרטים בטופס