ביטוח רכב 9 מיליון

חברת 9 מיליון היא אחת מהחברות הוותיקות והמוכרות ביותר בתחום הביטוח בישראל ומספקת שירותים ללקוחות בענפי ביטוח הבריאות, ביטוח החיים, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות ועוד. המחזור השנתי שלה עומד כיום על מעל מיליארד ₪ והיא מעסיקה אלפי לקוחות ברחבי הארץ.

חברת 9 מציעה ביטוח און ליין ב3 שלבים פשוטים! וקבלת הצעת ביטוח ללא צורך בסוכן ביטוח.

ניתן לקבל :

טלפון לשירות לקוחות לביטוח רכב: 03-900-0000

לשירות דרך הוואצאפ לביטוח רכב: לחץ

מכונית ביד של אדם

ביטוח מקיף 9 מיליון

פוליסת ביטוח מקיף לרכב של חברת 9 מיליון מכסה את המבוטח כמעט באופן הרמטי מכל סוגי הנזקים לאוטו שלו עצמו, פגיעה ברכוש של צד ג' ועוד מגוון סעיפים משלימים. בבסיס הפוליסה עומד הכיסוי מפני תאונות שגורמות לנזקי רכוש, אסונות טבע כמו שיטפונות או שריפות וכן מקרים של פריצה או גניבה של הרכב. במקרה של נזקים שעולים על 50% משווי הרכב, המכונית נחשבת בגדר אובדן גמור וחברת 9 מיליון מחויבת לספק פיצויים למבוטח, בכפוף להשתתפות עצמית.

יש לציין, כי הפרמיה עבור ביטוח מקיף יכולה להשתנות באופן משמעותי מחברה לחברה וזאת בגלל ההבדלים בסעיפים השונים של הפוליסה והמאפיינים האישיים של המבוטח. נהג מבוגר, אשר נמצא שנים רבות על הכביש ובעל עבר ביטוחי נקי יחסית, יקבל הצעות מחיר טובות יותר מנהגים צעירים עם היסטוריה של תביעות מרובות. חברת הביטוח 9 מיליון מציעה ללקוחות הנחה של עד 25% ברכישת ביטוח מקיף און ליין ובנוסף מאה שקל מתנה במידה ומצאתם פוליסה זולה יותר אצל המתחרים.

סעיפים נוספים אשר כלולים בתוך פוליסת הביטוח המקיף של 9 מיליון כוללים אספקת רכב חלופי בזמן תיקונים, הגנה משפטית במקרה של התנהלות בבית משפט וגם סיוע בתביעות צד ג'.

במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח מקיף בתקופה הקרובה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים להפנות אותך למומחים בתחום, אשר יסייעו לך להשוות בין הפוליסות השונות ולבחור בזו המתאימה לך ביותר. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

השאר פרטים בטופס