ביטוח מקיף הראל

חברת הראל מהווה את אחד הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בארץ. כיום עוסקת הראל במתן שירותים רבים בתחום הביטוח, ניהול ההשקעות, חיסכון פנסיוני ועוד.

לוגו של הראל חברת ביטוח רכב

החברה מעסיקה מאות עובדים מיומנים בסניפים שלה ומקבלת ציונים חיוביים מהלקוחות בתחום שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללית.

מאפייני ביטוח מקיף הראל

חברת הראל מציעה ללקוחות הפוטנציאליים שלה מספר אפשרויות של ביטוח מקיף לרכב, כאשר המסלולים העיקריים הם פוליסה סטנדרטית ופוליסת אפגרייד, שמאפשרת גמישות מרבית ונותנת ללקוחות את הבחירה בין הכיסויים המתאימים להם ביותר. אופציית האפגרייד רלוונטית רק לנהגים מעל גיל 24, כאשר נהגים זהירים יותר (שלא נמצאים שעות רבות על הכביש) יזכו לתנאים מועדפים יותר מבחינת עלויות הפוליסה.

הביטוח המקיף הסטנדרטי של הראל מעניק בין השאר כיסוי מפגיעות של נזקי טבע, שריפה, גניבה, התהפכות, שיטפון ותאונות מכל סוג שהוא. כמו כן, ניתן לעשות הרחבות ולהוסיף כיסוי למקרים שהלקוח זקוק לייצוג משפטי, נזקים מרעידות אדמה, שירותי גרירה ועוד.

לכיסויים ביטוחים נוספים שמציעה הראל ולהרחבה בנושא ביטוח מקיף קרא את המאמרים הבאים

ביטוח רכב חובה הראל

מה חשוב בביטוח מקיף לרכב?

אתר צוק ביטוח רכב מעוניין לקשר בין הגופים שמציעים את ההצעות המשתלמות ביותר בענף ביטוח הרכב לבין המבוטחים הפוטנציאליים, המתקשים למצוא את המסלול אשר הולם את צרכיהם בצורה אופטימלית. מכיוון שההוצאה על ביטוח רכב יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים לאורך השנים, ישנה חשיבות גדולה בביצוע סקר שוק מקיף ובחינה מדוקדקת של הפוליסות הקיימות.

המומחים של פורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך לבחור את הפוליסה הרחבה ביותר מבחינת כיסויים והמשתלמת ביותר מבחינת פרמיה ללא כל עלות או התחייבות מצדך. במקום לבזבז כסף וזמן על חיפושים מיותרים, אתה יכול לברר על האופציות המתאימות ביותר בשבילך על ידי שיחת טלפון פשוטה. במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח רכב בזמן הקרוב, מלא את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.


השאר פרטים בטופס