ביטוח מקיף מנורה

אחת מחמש חברות הביטוח הגדולות בארץ היא חברת הביטוח מנורה. החברה מתמחה בביטוחי רכב ומעמידה לרשותכם את הפתרונות הטובים ביותר, עם כיסויים נרחבים בביטוח מקיף.

לוגו של חברת הביטוח מנורה מבטחים

לפניכם כל המידע על ביטוח מקיף מנורה.

ביטוח מקיף בחברה ותיקה

לחברת הביטוח מנורה יש וותק רב מאד בענף הביטוחים. החברה שהוקמה ב- 1939 צברה נסיון רב במהלך השנים, ובאופן שכיום היא מעמידה לרשות מבוטחיה את הפוליסות המקיפות והכוללות ביותר של ביטוחי רכב, עם טיפול אישי בכל לקוח.

ביטוח מקיף אינו בגדר חובה אולם הוא מומלץ לכל נהג, מאחר והוא מבטיח לו הגנה כוללת מפני מגוון תרחישים שעלולים לקרות לרכב, ואשר ללא הביטוח, עלות התיקונים שלהם עשויה להגיע לסכומים גבוהים עד בלתי אפשריים.

ביטוח מקיף מנורה כולל כיסוי של נזקים שנגרמו לרכב בעקבות פגיעה או תאונה, וגם כיסוי מפני גניבת הרכב.

הכיסוי הביטוחי מאפשר קבלת רכב חלופי במקרה של גניבה או במקרים בהם הרכב נמצא במוסך לצורך תיקונים, או במקרים בהם נרשם טוטאל לוס לרכב.

כמו כן מספק הביטוח הגנה מפני שריפה,אסונות טבע, ונדליזם וכל מה שעלול לגרום נזקים לרכב.

ניתן להרחיב את הביטוח המקיף ולהוסיף לו כיסוי ביטוחי נוסף, ביטוח צד ג'. ביטוח זה מספק כיסוי ביטוחי לנזקים אשר נגרמו לרכב של צד שלישי, ויש לו משמעות רבה, מאחר ואם אין לכם את הכיסוי הזה ונקלעתם לתאונה בה נפגע רכב נוסף, עלות התביעה נגדכם והדרישה לדאוג לתיקונים השונים תהיה גבוהה מאד.

כיסויי ביטוח מקיף מנורה כוללים גם מתן שירות גרירה, שירותי סנגור ועוד.

פרטי התקשרות עם חברת ביטוח מנורה

ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של מנורה בטלפון מספר 03-7108083. המוקד פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בוקר לחמש אחה"צ.

באתר החברה ניתן למצוא טפסים להורדה, מידע נוסף וטופס הצעת מחיר לביטוח מקיף.

אולי יעניין אותך גם

ביטוח חובה של חברת מנורה

מידע נוסף על חברת מנורה

רוצים לקצר תהליכים ולקבל הצעת מחיר מסודרת, עם השוואת מחירים והסבר מפורט של מומחים? מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם באיתור פוליסת ביטוח מקיף מנורה, כולל רכישת הפוליסה, בהליך מהיר ומקוצר.

השאר פרטים בטופס