ביטוח רכב חובה מנורה

חברת מנורה מבטחים היא אחת מחמשת חברות הביטוח הגדולות במשק, כאשר הפעילות שלה אינה מצומצמת אך ורק לנושא הביטוח, אלא כוללת גם ניהול השקעות, קרנות פנסיה, קופות גמל ועוד.

לוגו של חברת הביטוח מנורה מבטחים

מנורה – ביטוח רכב

החברה מציעה ללקוחות הפוטנציאליים, אשר מעוניינים לעשות פוליסת ביטוח רכב, את שלושת הביטוחים הקיימים בישראל – חובה, מקיף וצד ג'. החברה מבטיחה כי ביטוח רכב מנורה יותאם באופן אופטימאלי ללקוח, מה שיאפשר לו להוריד עלויות ולקבל בדיוק את הכיסויים שהוא זקוק להם. יש לציין, כי מנורה פועלת דרך סוכני ביטוח, כאשר את פרטי ההתקשרות עימם ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה.

ניתן ליצור קשר עם מוקד רכב של מנורה מבטחים במספר 03-7108083 בימים א' עד ה', בין השעות 08:00-17:00. כמו כן, יש אפשרות למצוא טפסים חיוניים רבים לגבי הצטרפות ושינויים בפוליסות קיימות באופן מקוון, דרך האתר.

ביטוח רכב חובה מנורה ואפשרויות נוספות

ביטוח החובה הוא בגדר חוק במדינת ישראל, כאשר שום נהג אינו יכול לצאת אל הכביש בלי פוליסת רכב חובה בתוקף. ביטוח זה מכסה את הנהג במקרים של נזקי גוף לו עצמו, לנוסעים האחרים ברכב והמשתתפים האחרים בתאונה. יש לציין, כי במקרה של ביטוח חובה, המחיר המקסימאלי נקבע על ידי משרד האוצר, כך שבניגוד לביטוחים האחרים, המחיר שלו הוא די קשיח ואינו נתון לשיקול הדעת של הלקוח.

בנוסף מבטחת מנורה את הלקוחות הפוטנציאליים גם בביטוח מקיף וצד ג', כאשר ביטוח מקיף מכסה על נזקים של רכוש לאחר תאונה, אסון טבע, גניבה ועוד ואילו צד ג' מכסה מפני נזקי רכוש של צד ג' בלבד.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת לקוראים שלנו מידע אקטואלי ורלוונטי על הפוליסות ואפשרויות הביטוח שקיימות בחברות השונות בישראל. כמו כן, שמנו לנו למטרה לקשר בין מבוטחים פוטנציאליים למומחים בתחום, אשר יכולים לייעץ ולהפנות את הלקוחות אל עבר ההצעות המשתלמות ביותר.

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות הביטוח של מנורה, נשמח לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!