חברת ביטוח רכב מנורה מבטחים

כשמדובר בכביש, אף אמצעי זהירות אינו נחשב ליותר מדי. זהו המוטו של חברת ביטוח רכב מנורה מבטחים, המעמידה לרשותכם מגוון רחב של ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ותנאים מעולים, תוך שימת דגש על השירות והטיפול המהיר בכל לקוח.

לוגו של חברת הביטוח מנורה מבטחים

ביטוחי רכב – מנורה מבטחים

החברה הוקמה בשנת 1939 והיא נמנית על חמש חברות הביטוח הגדולות בישראל.ביטוחי הרכב שמספקת החברה הם מקיפים, ביניהם ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' ועוד.

ביטוח רכב חובה הוא ביטוח סטטוטורי וכולל כיסויים ביטוחיים לנזקי גוף שנגרמו כתוצאה מתאונה ברכב, או שנגרמה מרכב. זהו ביטוח שחובה לרכוש אותו על פי חוק.

ביטוח צד ג', הקרוי בחברת ביטוח רכב מנורה מבטחים  גם ביטוח רכב רכוש, כולל כיסויים ביטוחיים לנזקים שנגרמו לרכב של צד שלישי, כלומר לרכב שאינו הרכב שלכם.

ביטוח מקיף לרכב הוא אינו ביטוח חובה, זאת בניגוד לביטוח חובה שאי רכישתו הוא צעד שאינו חוקי. ביטוח זה, על אף שהוא ביטוח בחירה, מומלץ לרכישה מאחר והוא מספק הגנה מקיפה, כשמו, לבעל הרכב ולכל הנוסעים ברכב. הוא מכסה את הנזקים שנגרמו לרכב, הוא מכסה הוצאות רכב חלופי, הוא מבטח מפני גניבה, וונדליזם, שריפה ואסונות טבע והוא חשוב מאד.

פרטי התקשרות עם מנורה מבטחים

מוקד שירות הלקוחות של ביטוח רכב עומד לרשותכם בימים ראשון עד חמישי בשעות שמונה בבוקר ועד חמש אחר הצהריים.

תוכלו ליצור קשר עם הנציגים בטלפון שמספרו 03-7108083, או בפקס מספר 03-5663969. משרדי החברה נמצאים בתל אביב, רחוב אלנבי 115.

קבלת קהל מתקיימת בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה ושלושים בבוקר ועד ארבע אחר הצהריים, בסניף הראשי בתל אביב, ובסניפים הנוספים של החברה, בירושלים, הגן הטכנולוגי ובחיפה, רחוב יפו 57. בשלושת הסניפים עומד לרשותכם חניון מוסדר הסמוך למשרדים.

באתר מנורה מבטחים תמצאו טפסים שונים להורדה, באופן שיסייע לכם לקצר תהליכים ולמלא אותם באופן עצמאי במידת הצורך.

בין הטפסים השונים תמצאו טופס הודעה על תאונת דרכים, בקשה לחידוש פוליסת ביטוח רכב, רכישת פוליס ביטוח חדשה ועוד.

את רשימת הטפסים והקישורים אליהם תוכלו למצוא באתר מנורה מבטחים.

מעוניינים במידע נוסף על חברת ביטוח רכב מנורה מבטחים? רוצים לקבל הצעת מחיר לפוליסת ביטוח? נשמח לסייע לכם. מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי פורטל צוק ביטוח רכב ישובו אליכם בהקדם.

השאר פרטים בטופס