ביטוח מקיף לרכב 555

חברת הביטוח 555 איי די איי, היא כיום החברה הגדולה ביותר בתחום ומציעה ללקוחות שלה מגוון של פוליסות מגוונות בענפים כמו ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא ועוד. איי דיי איי 555 זוכה באופן קבוע בפרסים על הצטיינות בהקשר של שירות לקוחות, תרומה לקהילה ואתיקה וגם ממוקמת גבוה בשביעות רצון העובדים.

לוגו של חברת ביטוח הרכב ביטוח ישיר

ביטוח מקיף לרכב 555

פוליסת ביטוח מקיף 555, בניגוד לביטוח החובה לרכב, אינה מוגדרת בגדר חוק על ידי המדינה ולפיכך כל נהג מחליט בעצמו, האם הכיסוי המקיף הוא משתלם עבורו. סעיפי הביטוח המקיף כוללים בין השאר כיסוי כנגד נזקי טבע כמו שריפה, שיטפונות ורעידות אדמה, תאונות אשר גורמות לנזק משמעותי לרכוש של המבוטח וצד ג', גנבה, פריצה ועוד סעיפים רבים אשר נותנים מענה כמעט לכל נזק פוטנציאלי שעלול להיגרם לרכב.

מכיוון שהכיסויים הם נרחבים כל כך והיכולת של המבוטחים הפוטנציאליים להתאים את הסעיפים השונים היא גבוהה בהשוואה לביטוח החובה, שהינו קשיח למדי, גם הפרמיה יכולה להשתנות מחברה לחברה באופן משמעותי. מומלץ מאד לכל מבוטח לעשות סקר שוק יסודי ולבחור אך ורק בכיסויים שרלוונטיים אליו ולהרגלי הנסיעה שלו ברכב.

חברת הביטוח איי די איי 555, מציעה ללקוחות שלה עד 20% הנחה ברכישה של ביטוח מקיף לרכב ובנוסף פריסה עד 12 תשלומים ללא ריבית בכל קנייה שמתבצעת און ליין, דרך אתר האינטרנט של החברה.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לספק מידע רלוונטי וחשוב לקוראים בנוגע לאפשרויות הביטוח לרכב שעומדות לרשותם כיום. במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח מקיף לרכב בקרוב, אנו יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע, אשר יאפשרו לך להשוות בין הפוליסות האטרקטיביות ביותר מבחינת מחיר והכיסויים השונים. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

השאר פרטים בטופס