ביטוח מקיף שומרה

אם אתם בעיצומם של חיפושים אחר פוליסת ביטוח מקיף לרכב שלכם, הגעתם למקום הנכון. כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב תקבלו את כל המידע על ביטוח מקיף שומרה, כולל הצעות מחיר אטרקטיבית והצעות מחברות אחרות לצורך השוואה.

לוגו של חברת הביטוח שומרה

ביטוח מקיף שומרה- איכות לצד מחירים אטרקטיביים

לסוכנות הביטוח שומרה יש וותק של שנים רבות בתחום ביטוחי הרכב. היא נוסדה עוד לפני קום המדינה, בשנת 1943 ואחרי שצברה מוניטין וקהל נאמן של לקוחות מרוצים, רכשה אותה חברת הביטוח מנורה מבטחים.

למרות הרכישה, שומרה מתפקדת כחברת בת עצמאית וממשיכה ללוות את הלקוחות במקצועיות ובנאמנות.

ביטוח מקיף שומרה מעניק למבוטחים כיסוי מרבי מפני סכנות ונזקים שיכולים להיגרם לרכב, בין אם גניבה ומעשי זדון, בין אם התלקחות, מכה, אסונות טבע ועוד.

ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש גם ביטוח צד ג', שמספק הגנה מפני נזקי רכוש לצד שלישי, כתוצאה מתאונה בה מעורב גם הרכב המבוטח.

במסגרת הביטוח המקיף של שומרה נהנים הלקוחות ממוסכי הסדר מובילים, בהם ניתן לתקן את הרכב ולטפל בו במחירים מעולים ועם אחריות מורחבת למגוון תיקונים, וכן, קבלת הנחה עבור תיקונים שלא נמצאים ברשימת הכיסויים הביטוחיים.

עוד נהנים הלקוחות מרכב חלופי במקרה הצורך, שירותי דרך וגרירה, קבלת סיוע משפטי, החלפת שמשות הרכב במידה וניזוקו, ואפילו ביטוח למערכות השמע ברכב.

התקשרות עם חברת הביטוח שומרה

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, ניתן ליצור קשר טלפוני עם מחלקת ביטוח מקף בטלפון מספר 9251665 03 . המוקד פעיל בימים א'-ה' בשעות 08:00-16:00

כמו כן ניתן להוריד טפסים רלוונטיים ב אתר החברה

פורטל צוק ביטוח רכב יסייע לכם לאתר את הטפסים הנדרשים במהירות ובקלות, לקבל הצעות מחיר הרלוונטיות לכם, זאת מאחר ומחירי פוליסת ביטוח מקיף נקבעים על ידי קריטריונים שונים, כמו גיל הנהג, הוותק שלו בנהיגה, תביעות קודמות וכדומה.

בעזרת הפורטל תחסכו זמן חיפוש יקר וכסף רב, אחרי שתשוו בין ההצעות השונות ותבחרו בזו המתאימה ביותר לצרכיכם ולתקציבכם.

באמצעות הפורטל תוכלו גם להגיש את הבקשה לרכישת פוליסת ביטוח רכב, בהליך מהיר, קצר ונוח ולקבל החלטה מושכלת, אחרי שלמדתם והבנתם את כל פרטי הפוליסה.

לקבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח מקיף שומרה, מידע נוסף והשוואת מחירים, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בתוך זמן קצר.

השאר פרטים בטופס