ביטוח מקיף הפניקס

הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הגדולות ובעלות הניסיון הרב ביותר בארץ, כאשר תחומי העיסוק שלה כוללים גם ענפים פיננסיים אחרים, כמו ניהול קופות גמל וקרנות פנסיה, חיתום, השקעות ועוד.

לוגו של הפניקס חברת ביטוח רכב

הפניקס נמצאת בהתפתחות הדרגתית כל הזמן ומנסה להרחיב את מאגר הלקוחות על ידי הטבות אטרקטיביות שונות.

ביטוח מקיף הפניקס – מאפיינים

מטרתו של ביטוח מקיף הוא להעניק כיסוי למקרים שונים של נזקי רכוש לרכב של הנהג המבוטח, הרכבים של המשתתפים האחרים באירוע הביטוחי וגם כל רכוש אחר (מדרכות, תמרורים, רמזורים וכו"). בניגוד לביטוח חובה, פוליסת מקיף של הפניקס יכולה להיות מגוונת למדי מבחינת הסעיפים שכלולים בה והלקוח יכול לבחור מבין הכיסויים הנחוצים ביותר.

מבוטחים פוטנציאליים יכולים לעשות פוליסה בכמה מסלולים רלוונטיים של הפניקס וזאת במסגרת תכנית ביטוח רכבית. הנהגים יכולים למעשה לבחור בפוליסה הרחבה ביותר, שכוללת הגנה מפני גניבה, תאונות, נזקי טבע, מעשי זדון ועוד, או שמא להעדיף אופציה של כיסוי לגניבה או ביטוח למקרים של תאונה בלבד.

לביטוחים נוספים מבית הפניקס קראו את המאמרים הבאים

ביטוח צד ג' הפניקס

ביטוח רכב חובה הפניקס

אנו באתר צוק ביטוח רכב שמנו לנו למטרה לספק לקוראים את האינפורמציה האקטואלית והרלוונטית ביותר בנוגע להתפתחויות בענף ביטוח הרכב בישראל. מכיוון שכמות החברות והפוליסות המוצעות על ידן היא גדולה מאד, אנשים שאינם מעורים בתחום יכולים ללכת לאיבוד בין מגוון האפשרויות ואף לשלם פרמיות על סעיפים מיותרים וכפל כיסויים.

טרם החתימה הסופית על הפוליסה של ביטוח הרכב, כדאי מאד לעשות סקר שוק יסודי, לקרוא על האופציות הקיימות באינטרנט וגם להתייעץ עם מומחים בתחום. במידה ואתה מתכוון לחדש בקרוב את ביטוח הרכב שלך, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע אובייקטיביים ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.


הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!