ביטוח מקיף ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר היא אחת החברות המוכרות והגדולות ביותר בענף הביטוח בישראל. כחצי מהמניות שלה נמצאות בידי חברת האחזקות איי די איי והיתר בידי הציבור, כשהחברה עצמה נסחרת בבורסת תל אביב. ביטוח ישיר פועלת בתחומים רבים הקשורים לביטוח, כמו ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח רכב, ביטוח דירה ועוד.

לוגו של חברת ביטוח הרכב ביטוח ישיר

ההבדל העיקרי של החברה מול גופי ביטוח האחרים, הוא העובדה שההתקשרות מול הלקוחות נעשית באופן ישיר, ללא תיווך של סוכנים שונים. לפי טענת ביטוח ישיר, הדבר מאפשר לה להוזיל עלויות באופן משמעותי ולהציע פוליסות אטרקטיביות במיוחד ללקוחות הפוטנציאליים.

ביטוח מקיף – ביטוח ישיר

בניגוד לביטוח החובה, אשר מחירו מווסת על ידי משרד האוצר והכיסויים שלו נקבעים גם כן על ידי הרגולטור, הביטוח המקיף לרכב הוא גמיש הרבה יותר ונותן מרווח גדול למבוטח מבחינת ההחלטה על הכיסויים שהוא מעוניין בהם. לפיכך, אדם אשר מעוניין לעשות ביטוח מקיף, יכול למצוא בשוק טווח מחירים רחב למדי, בהתאם לסעיפים הנכללים בפוליסה והמאפיינים האישיים שלו עצמו.

מבוטח מבוגר שהינו נהג וותיק עם היסטוריה נקיה של תביעות, לדוגמא, יקבל הצעות זולות יותר עבור פוליסות ביטוח מקיף מאשר נהג צעיר עם תאונות בעברו. אדם שמעדיף לוותר על הכיסוי מפני מקרים של גניבה או פריצה לרכב (דבר אשר מתאפשר דרך חברת ביטוח ישיר), יזכה גם הוא להוזלה משמעותית של הפרמיה. יש לציין גם, כי באמצעות ביטוח ישיר, ישנה אופציה לבחור בפוליסת ביטוח און ליין ולקבל עד 20% הנחה ב-12 תשלומים חודשיים.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח מקיף לרכב שלך בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לקשר אותך לאנשי מקצוע בתחום ולתת לך אפשרות להשוות בין הפוליסות המשתלמות ביותר. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

השאר פרטים בטופס