ביטוח מקיף כלל

חברת כלל היא גוף פיננסי מוכר ובעל מוניטין בקרב הציבור בישראל, כאשר תחומי פעילותו נוגעים לענפי הביטוח השונים, ניהול השקעות, מוצרים פנסיוניים וכדומה.

לוגו של חברת כלל ביטוח רכב

תחום ביטוח הרכב בכלל הוא מפותח במיוחד, שכן יש ביכולתה של החברה לפרוס הצעות אטרקטיביות במיוחד בפני הלקוחות ולספק את השירות הדרוש לשביעות רצונם.

מאפייני ביטוח מקיף כלל

פוליסת ביטוח מקיף, שלא כמו ביטוח החובה לרכב, היא בגדר רשות לנהגים ומחיר הפרמיה המקסימלי שלה אינה נקבע על ידי משרד האוצר. כתוצאה מכך, מגוון הכיסויים והאפשרויות שקיימות בפוליסות השונות בישראל הוא גדול מאד וגם טווח המחירים הוא רחב למדי.

מטרתו של הביטוח המקיף הוא לפצות את המבוטח על הנזקים שנגרמים למכונית שלו, לרכבים אחרים שמעורבים באירוע ביטוחי מסוים וגם לרכוש מסוג אחר של צד ג'. חברת כלל מציעה את פוליסת המקיף לרכב שכוללת בין השאר כיסוי מפני פגיעת אש, ברק, שריפה, התפוצצות, נזקי טבע, מעשי זדון מסוגים שונים, סערות, שטפונות, תאונות, גניבה, פריצה לרכב ועוד.

בנוסף, המבוטחים הפוטנציאליים יכולים להרחיב את הכיסויים ולכסות את הרכב מפני מקרים של ירידת ערך, להרחיב את הסכומים המקסימליים לפיצויי צד ג', לבטח מערכות שמע ואביזרים נלווים, לקבל הגנה משפטית במקרה הצורך וכו". כל לקוח של כלל יכול לבחור את הסעיפים שמתאימים לו ביותר בפוליסה ועל ידי כך להשפיע על הפרמיה השנתית שהוא ישלם לחברה. לדוגמא, מבוטח אשר יחליט לוותר על כיסוי מפני גניבה, ישלם פחות כסף בצורה משמעותית מלקוח שיעדיף להשאיר סעיף זה בתוקף.

לקריאה על כיסויים ביטוחים שמציעה כלל והרחבה בנושא ביטוח מקיף

ביטוח רכב חובה כלל

ביטוח מקיף לעובדי מדינה

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לקשר בין לקוחות פוטנציאליים שמחפשים הצעות משתלמות של פוליסות מקיף לבין חברות הביטוח האטרקטיביות ביותר. במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח רכב בזמן הקרוב, כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

 

 

השאר פרטים בטופס