ביטוח מקיף כלמוביל

כלמוביל היא אחת מחברות המסחר הוותיקות בארץ, כאשר לפני שלוש שנים דורגה במקום הראשון מבין יבואני הרכב בישראל.

ביטוח מקיף לרכב

מעבר למכירות החברה עוסקת בפתרונות מימון לרכבים חדשים ויד שנייה ובנוסף מציעה ללקוחות פוליסות ביטוח לרכב.

הכיסויים של ביטוח מקיף כלמוביל

הביטוח המקיף במאפייניו הוא גמיש ורחב הרבה יותר מביטוח החובה שמפוקח על ידי המדינה. המבוטחים הפוטנציאליים של כלמוביל יכולים לבחור מבין מגוון סעיפים קיימים ועל ידי כך להשפיע על עלות הפרמיה שבה הם מחויבים. בנוסף, המחיר של פוליסת מקיף מושפע גם מגיל הנהגים, ותק הנהיגה שלהם, היסטוריית תביעות הביטוח, סוג הרכב ועוד.

פוליסת מקיף של כלמוביל מיועדת לצורך כיסוי מפני נזקי רכוש שנגרמו כתוצאה מתאונה. הרכוש המבוטח הוא של הנהג עצמו, של משתתפים אחרים בתאונה וגם רכוש צד ג' כמו מדרכות, רמזורים ועוד. יש לציין כי פרט למקרי תאונה, הכיסויים בביטוח מקיף כוללים גם אסונות טבע מסוגים שונים, שריפות, שטפונות, גניבה או פריצה לרכב ועוד. כמו כן, קיימת האפשרות למבוטחים של כלמוביל להוסיף סעיף של ייצוג משפטי בעת הצורך, קבלת רכב חלופי, העלאת סכומי המקסימום של פיצויים לצד ג' וכו".

למידע נוסף אודות ביטוח מקיף היכנס למאמרים הבאים

הגבלת גיל הביטוח המקיף

ביטוח מקיף אחרי שלילה

אנו באתר צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת את המידע העדכני והחשוב ביותר לגבי מה שמתרחש בשוק הביטוח לרכב בישראל. מכיוון שההוצאה על כיסויים ביטוחיים יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים לאורך השנים, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת הפוליסות המתאימות – ללא כיסויים מיותרים וכפל ביטוחים.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח אך מתקשה לאתר את הפוליסה המתאימה עבורך, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מתחייבים ליצור אתך קשר במהירות האפשרית.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!