חברת ביטוח רכב הראל

הראל היא חברה גדולה ומוכרת בישראל, כאשר תחומי העיסוק שלה נוגעים בעיקר לניהול השקעות, פנסיה, קרנות השתלמות וביטוחים מסוגים שונים. המעמד של החברה מאפשר לה להעסיק אלפי עובדים ולהציע מחירים משתלמים במיוחד ללקוחות.

לוגו של הראל חברת ביטוח רכב

אחד הענפים בהם הראל פעילה במיוחד הוא ביטוח הרכב שבמסגרתו החברה מאפשרת ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף במגוון מסלולים ייחודיים כמו הראל אפגרייד, אפגרייד 10000 וביטוח חובה ספציפיים לרוכבי אופנוע.

חברת ביטוח הראל – פוליסות עיקריות לביטוח רכב

מבוטחים פוטנציאלים שמעוניינים לעשות ביטוח מקיף על רכבם, אך אינם משתמשים ברכב בתכיפות (פחות מ-10,000 ק"מ בשנה), יכולים לעשות ביטוח מקיף בהנחה משמעותית של 20%. לקוחות אלו יקבלו כמובן את כל הכיסויים שנכללים בביטוח מקיף רגיל, בנוסף לכך, יצוות אליהם נציג אישי שיטפל בבקשות ופניות עתידיות. מידע נוסף על הביטוח ניתן לקבל במספר 03-9101010.

פרט למסלול זה, הראל מציעה גם ביטוח מקיף שמתאים לאימהות עם הנחה משמעותית וכיסוי לעגלת תינוק בתוך הרכב. זאת בהתחשב בהרגלי הנסיעה השונים של נשים על הכביש, הצרכים המידיים והסיכון הנמוך יותר לתאונות מצד נהגות אלה.

נהגי אופנוע שאינם מעוניינים לעשות ביטוח מקיף בגלל העלויות הגבוהות שלו, יכולים למצוא בהראל אופציות לביטוח חובה ייחודי, שמתאים לנהגים מעל גיל שלושים, עם ותק נהיגה של מעל לשלוש שנים באופנוע ובלי תביעות או הרשעות בשלוש השנים האחרונות. ניתן להשאיר פרטים אישיים באתר החברה והנציגים חוזרים ללקוחות עם פירוט נוסף על סעיפי הביטוח השונים.

יצירת קשר עם חברת ביטוח הראל

באתר החברה ניתן לקבל מידע רב על שמאי רכב, מוסכי הסדר, נותני שירות של תיקוני שמשות, גרירה, רכב חלופי ועוד. כמו כן, ניתן למצוא באתר מגוון טפסים שימושיים שיכולים לעזור בפניות שונות, תביעות ושינויים בפוליסה.

שירות הלקוחות של הראל ביטוח זמין בטלפון 03-9294000 בימים א'-ה' בין השעות 07:30-19:00.

אם אתה מחפש את ביטוח הרכב המשתלם ביותר עבורך, גלוש כבר היום באתר צוק ביטוח רכב וקבל השוואה בין כל המסלולים המשתלמים של חברת ביטוח הראל. כמו כן, אנו מציעים לך להשאיר את פרטיך בעמוד זה, כדי שהנציגים שלנו יוכלו ליצור אתך קשר ולסייע לך באיתור הפוליסה המתאימה עבורך.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!