ביטוח רכב חובה הראל

חברת הראל הוקמה בשנת 1982 וכיום מהווה את אחת הקבוצות הפיננסיות הגדולות ביותר בישראל. סך הנכסים, אשר מנוהל על ידי החברה מסתכם בעשרות מיליארדי שקלים והיא פעילה בתחומים רבים – בין השאר ביטוח משכנתאות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוח בריאות וגם ביטוח רכב.

לוגו של חברת ביטוח הראל

ביטוח רכב חובה – הראל

חברת הראל לביטוח רכב מציעה פוליסת חובה, אשר מכסה את הנהג מפני תאונות אשר גורמות נזקים גופניים לו עצמו, לנוסעים האחרים ברכב, לנהגים האחרים שהיו מעורבים בתאונה וגם להולכי רגל שנפגעו. בנוסף לכך, מכסה הפוליסה של ביטוח רכב הראל מפני סבל, כאב ואובדן השתכרות.

ביטוח החובה הוא אחד משלושת סוגי הביטוח הקיימים בישראל (האחרים הם ביטוח מקיף וביטוח צד ג'), כאשר זוהי הפוליסה היחידה שמוגדרת כחוק כלפי כל הנהגים על הכביש. כלומר, בעל רכב אשר נוהג ברכב ללא ביטוח חובה בתוקף, לא רק שמסכן את עצמו ואת האנשים סביבו, אלא עובר עברה חמורה.

בניגוד לסוגי הביטוח האחרים, מחירו של ביטוח חובה מפוקח על ידי משרד האוצר, כך שקיימת עלות מקסימאלית, אשר מעבר לכך, לא יכולות חברות הביטוח לגבות. אולם, קיימים בכל זאת שינויים מינוריים במחיר בין החברות השונות, לכן מומלץ לעשות סקר שוק לפני החתימה על החוזה. מומלץ להתחשב גם בפרמטרים נוספים על המחיר – הראל חברה לביטוח רכב, לדוגמא, נהנית ממוניטין של חברה אמינה, איתנה פיננסית ובעלת שירות לקוחות מתקדם.

הראל ביטוח רכב חובה – טלפון ויצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם ביטוח הראל רכב באמצעות המוקד הטלפוני במס' 03-9294000. בנוסף לכך, ישנה אפשרות למלא פרטים אישיים באתר החברה עם פירוט הבקשה או השאלה לצורך שיחה חוזרת מנציג החברה. יש לציין, כי על מנת לעשות פוליסה של הראל, על המבוטח הפוטנציאלי לבחור באחד הסוכנים, אתו עובדת החברה ולהמשיך את התהליך דרכו.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין גופי ביטוח אשר מציעים פוליסות משתלמות ללקוחות. אם אתה מעוניין באינפורמציה וייעוץ בתחום הביטוח, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.