ביטוח מקיף – בהוראת קבע או בתשלומים?

ענף ביטוח הרכב בישראל נמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר הסוכנויות וחברות הביטוח השונות מציעות פוליסות מגוונות יותר ובעלות כיסויים שמתאימים לצרכים הייחודיים של הלקוחות הפוטנציאליים.

ביטוח מקיף לרכב

לצד ביטוח החובה לרכב, שמכסה את המבוטח והנפגעים האחרים במקרה של תאונה ונזקים פיזיים נלווים, הנהגים יכולים להוסיף גם ביטוח מקיף שנותן מענה לנזקי רכוש שונים.

ביטוח מקיף – בהוראת קבע או בתשלומים?

פרמיית ביטוח מקיף אינה מפוקחת על ידי משרד האוצר ולכן ניתן למצוא בשוק טווח מחירים רחב למדי – הכל בהתאם לכיסויים הכלולים והמאפיינים האישיים של הלקוחות. לדוגמא, אדם בעל ותק נהיגה ארוך שנוהג ברכב זול יחסית וללא תביעות בעברו, יקבל אפשרות לעשות ביטוח בעלות זולה יותר מאשר נהג צעיר שנוהג על מכונית ספורט חדשה. זאת, בגלל הסיכוי הרב יותר לאירוע ביטוחי ופוטנציאל ההוצאות הגבוה יותר (הזמנת חלפים, תיקונים, טוטאל לוס).

רוב החברות הגדולות, כגון ביטוח ישיר, מאפשרות ללקוחות לשלם את פרמיית הביטוח המקיף בתשלומים, כאשר במקרים רבים ניתן לפרוס את העלות לשנה ללא ריבית או הצמדה. בנוסף לכך, מבוטחים אשר מעוניינים בכך, יכולים לשלם עבור ביטוח מקיף בהוראת קבע – לצורך כך, יש צורך להחתים את הבנק על טופס מיועד ולהחזיר אותו לחברת הביטוח.

רוב הקוראים בחרו גם במאמרים הבאים

הגבלת גיל בביטוח המקיף

ביטוח מקיף 2 תביעות

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח מקיף לרכב שלך בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך לקבל ייעוץ ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בענף. כל מה שעליך לעשות זה למלא את הטופס בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!