ביטוח מקיף חלקי

מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב וההוצאה גדולה עליכם? חשוב שתדעו שאתם יכולים לרכוש ביטוח מקיף חלקי, בהתאם לצרכיכם, יכולותיכם הכלכליות ומצב הרכב.

דמות של גבר מקיפה רכב בידה

מה כולל ביטוח מקיף חלקי

בניגוד לביטוח חובה שאם לא רוכשים אותו נחשב הדבר לעבירה פלילית לכל דבר, הרי שביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח בחירה הנתונה לשיקול דעתו של בעל הרכב.

מטרת הביטוח המקיף היא להגן עליכם במקרים נגרם נזק לרכבכם, בין אם בעקבות תאונה, בין אם בעקבות גניבה, התלקחות, התהפכות הרכב וכיוצ"ב.

אחד המרכיבים בביטוח מקיף הוא ביטוח צד ג', שמטרתו להגן עליכם, או נכון יותר על כיסכם, במקרים בהם נגרם באשמתכם נזק לרכושו של צד שלישי. תיקון פגיעות ברכב או ברכוש אחר, יכולות לעלות הון תועפות, ובמקום לממן אותו מכיסכם, נועד ביטוח צד ג' לכסות על הוצאות התיקון.

כשרוכשים ביטוח מקיף לרכב, המעוניינים לחסוך בעלויות יכולים לעשות זאת על ידי רכישה של ביטוח מקיף חלקי.

משמעות הדבר היא כי אתם יכולים לרכוש רק את המרכיב של ביטוח צד ג', בעיקר אם מדובר ברכב ישן, מעל עשר שנים, או רק מרכיב אחד אחר בביטוח.

האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף חלקי לרכב

לרוב, בעלי רכב ישן שעלותו נמוכה והפוליסה שלו יקרה, בשל עלות התיקונים הגבוה, בוחרים רק בביטוח צד ג', ומכאן שמו, ביטוח מקף חלקי. אולם אתם אלו שקובעים אלו מרכיבים ייכללו בפוליסה, לפי סדרי העדיפויות שלכם.

במקום לתור עכשיו את כל אתרי חברות הביטוח ולנסות להבין כמה יעלה לכם ביטוח מקיף חלקי, יש לכם את האפשרות ליהנות משירות קל ומהיר של פורטל צוק ביטוח לרכב.

עם הפורטל תקבלו את כל המידע והצעות המחיר המשתלמות ביותר של ביטוח מקיף חלקי לרכב וגם של ביטוח מקיף מלא, כדי שתוכלו להבין ממה מורכב כל כיסוי ביטוחי.

באופן זה ייחסך לכם זמן חיפוש יקר ואף כסף רב.

כדי לקבל את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר של ביטוח מקיף חלקי לרכב, מלאו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המקוון שבאתר ונציגינו ישמחו לסייע לכם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!