מחשבון ביטוח רכב

רוצים לדעת כמה יעלה לכם ביטוח רכב? היום זה קל מתמיד, בעזרת מחשבון ביטוח רכב שתמצאו באתרי חברות ביטוח מובילות ובפורטל צוק ביטוח רכב, שיסייע לכם לאתר את ההצעות הטובות ביותר.

מחשבון ביטוח רכב

ביטוח חובה מחשבון

כל בעל רכב מחויב בביטוח חובה לפני השימוש ברכב, אחרת יעבור על החוק.

ביטוח חובה מכסה את כל הנזקים בגוף שנגרמו לנהג, לנוסעים איתו ולעוברי אורח במקרים של תאונה, זאת מבלי הצורך להוכיח מי אחראי לפגיעה.

הכיסוי הביטוחי מסייע לנפגע לקבל פיצויים בגין פגיעה, אשפוז, או במקרים בהם נגרמה לו נכות, יקבל גמלת נכות לשארית חייו, ובקרה הגרוע מכל, מוות, יקבלו שאריו פיצויים.

תעריף ביטוח חובה נקבע על פי פרמטרים רבים, ביניהם גיל הנהג, וותק הנהיגה שלו, מין הנהג, דגם הרכב ושנת הייצור, עבירות תעבורה קודמות, תביעות לחברת הביטוח ועוד.

כדי להבין כמה יעלה לכם הביטוח, תוכלו להיעזר במחשבון ביטוח חובה ולקצר הליכי חיפוש והשוואה בין חברות הביטוח, זאת לאחר שהבנתם את חשיבות ומשמעות פוליסת ביטוח זו ומבלי שתצטרכו להתפשר על המחיר או על איכות הפוליסה.

מחשבון ביטוח רכב חובה ומקיף

בניגוד לביטוח חובה, ביטוח מקיף נתון לבחירת בעל הרכב. ביטוח זה מכסה נזקים לרכוש, כלומר פגיעה ברכב, הוצאות התיקונים, קבלת רכב חלופי בזמן התיקון או פיצויים לפי שווי הרכב, במקרים של נזק מוחלט, הלא הוא ה"טוטאל לוס".

אחד המרכיבים ביטוח מקיף, אף הוא נתון לבחירה, הוא ביטוח צד ג', שמכסה אתכם במקרים בהם אתם אחראים לנזק שנגרם לרכבו של אדם אחר שהיה מעורב בתאונה.

במקום להתמודד עם הוצאות עצומות של תיקונים, מבטיח ביטוח צד ג' כיסוי ביטוחי, כלומר, מימון הוצאות התיקון בהשתתפות עצמית שלכם בלבד. עובדה זו מבטיחה שקט נפשי רב בידיעה שבמקרה הצורך לא תצטרכו להתמודד עם הוצאות שהן לעתים בלתי אפשריות.

כמו בביטוח חובה, חשוב להבין לגמרי את כל מרכיבי פוליסת ביטוח מקיף לפני שמזמינים פוליסה. וכמו בביטוח חובה, הפרמטרים לקביעת מחיר ביטוח מקיף הם רבים, כולל המרכיבים הביטוחיים שתרצו לכלול בביטוח, למשל שירותי גרירה, ביטוח נגד גניבה, הם חשוב לכם לכלול ביטוח צד ג' או לא, וכדומה.

כדי להקל עליכם מלפנות לעשרות חברות ביטוח ולבקש מהן הצעות מחיר, תוכלו לעשות שימוש באתר צוק ביטוח רכב, המציע לכם מחשבון ביטוח רכב חובה ומקיף.

באופן זה תחסכו זמן יקר, כסף רב ובעיקר, אחרי שהבנתם לחלוטין את משמעות הביטוחים והמרכיבים שלהם, תוכלו להזמין פוליסה בראש שקט.

חישוב ביטוח רכב

חברות הביטוח המציעות לכם ביטוחים במחירים משתנים, עושות זאת מאחר וחישוב ביטוח רכב מתבצע, כאמור, לפי פרמטרים שונים. כלומר, אם בעבר הייתם נהג חדש וצעיר והיום צברתם וותק בכביש, תגלו שעלות הפוליסה יורדת. מאידך, אם במהלך תקופת הביטוח הקודמת היו לכם תביעות לחברת הביטוח, מחיר הפוליסה יעלה, וכיוצ"ב.

כדי לבצע חישוב ביטוח רכב באופן שהוא כמה שיותר מדויק, השתמשו במחשבון ביטוח רכב, עם הזנת כל הפרטים הדרושים, כמו גיל, שנת ייצור הרכב והדגם וכדומה.

עם פורטל צוק ביטוח רכב, החיפוש אחר פוליסת הביטוח המשתלמת, המקיפה והאטרקטיבית ביותר הוא קל, חוסך בזמן ובכסף ונותן לכם מושג מדויק למדי על העלויות המצפות לכם ברכישת הביטוח.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו מידע על חישוב ביטוח חובה לרכב, מחשבון ביטוח רכב חובה ובעיקר, מקוון רחב של הצעות ממיטב חברות ביטוחי רכב.

השאר פרטים בטופס