תאונה ללא ביטוח חובה

עברתם תאונה והרכב לא היה מבוטח בביטוח חובה? זוהי בעיה אמיתית ויש לה השלכות חמרות. חשוב מאד להמנע ממצבים של תאונה בכלל ובכל מקרה וחשוב לא פחות לא לעלות לכביש ללא ביטוח חובה.

כאן בפורטל צוק ביטוח רכב תמצאו מידע על ביטוח חובה וסיוע באיתור הצעות מחיר משתלמות לביטוח זה.

שתי תאונות מעורבות בתאונת דרכים

חובה לרכוש ביטוח חובה

תאונה ללא ביטוח חובה עלולה להביא אתכם עד לבית המשפט, ועם עונשים כבדים. פשוט מאד. זהו ביטוח, שכשמו, חובה על כל בעל רכב הנוהג ברכבו לבטח את הרכב לפני שהוא עושה בו שימוש.

ביטוח חובה מספק כיסוי ביטוחי לפגיעות גוף שעלולות לקרות עקב תאונה. במקרים כאלו, אתם תקבלו כיסוי ביטוחי מלא שיכסה את הוצאות האשפוז, הטיפולים וגם נכות כתוצאה מהתאונה.

אם היו נפגעים אחרים בתאונה מלבדכם,הנוהגים לא ביטוח חובה, הם יוכלו לתבוע פיצויים מהקרן הממשלתית "קרנית", קרן שמשמשת לפיצוי נפגעי תאונות דרכים בדיוק במצבים כאלו, בהם אין את מי לתבוע, אם הרכב הפוגע או המעורב בתאונה איננו מבוטח.

יחד עם זאת, קרנית יכולה לתבוע אתכם לאחר מכן, מאחר ונאלצה לשלם במקומכם את הפיצוי. לו היה לכם ביטוח חובה, כל זאת היה נמנע.

רכישת פוליסת ביטוח חובה זול

זכרו כי נהיגה ללא ביטוח חובה אינה חוקית ונחשבת לעבירה שבתי המשפט אינם מקלים בה ראש ומחמירים עם הענישה, זאת במגמה להרתיע נהגים נוספים. הענישה יכולה להיות קנס כספי גבוה שלילת הרשיון לתקופה ממושכת ואפילו שלושה חודשי מאסר.

אם אתם מתקשים לעמוד בהוצאות פוליסות ביטוח חובה, הפתרון איננו נהיגה ללא ביטוח זה. הפתרון הוא למצוא פוליסה במחירים שתוכלו לעמוד בהם.

הדבר דורש חיפוש יסודי ומעמיק בין חברות הביטוח, עד שתמצאו את הפוליסה המתאימה לצרכיכם ויכולותיכם.

פורטל צוק ביטוח רכב מעמיד לרשותכם כלי חיפוש נוח ומהיר שיקל עליכם באיתור הפוליסה הרצויה, אחרי שתקבלו מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות, ותשוו ביניהן.

אתם רק צריכים למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לשוב אליכם בתוך זמן קצר.