חידוש ביטוח רכב חובה

קרה לכם שניגשתם לחדש את ביטוח החובה לרכב שלכם וגיליתם שהוא יקר יותר? אולי להיפך, זול יותר? זו אינה טעות, אלו הם הפרמטרים המחושבים בביטוח חובה, ואם השתנה בהם משהו מאז הפעם הקודמת, השינוי ישתקף גם במחיר.

בפורטל צוק ביטוח רכב תוכלו למצוא מגוון הצעות לחידוש ביטוח רכב חובה, במחירים הוגנים ומשתלמים.

אדם חותם על מסמך לחידוש ביטוח חובה

חידוש ביטוח רכב

חברות הביטוח המוכרות לכם פוליסות ביטוח רכב חובה ואחרות, נשענות על מספר נתונים שבאמצעותם נקבע מחיר הביטוח.

למשל, היעדר תביעות קודמות הוא נתון שיוזיל לכם את מחיר הפוליסה, כמו גם שנות הוותק שלכם כנהגים, גילכם, דגם הרכב ושנת הייצור ועוד.

כך שאם הגיע מועד חידוש ביטוח רכב ובמהלך השנה הקודמת נרשמה תביעה בגין תאונה או מסיבות אחרות, תגלו שמחיר הפוליסה שלכם עלה.

מנגד, אם רכשתם פוליסת ביטוח כנהגים חדשים וחלפה שנת הביטוח, אתם תגלו שעכשיו נרשם לכם וותק רב יותר בכביש, כך שעם חידוש ביטוח רכב חובה, כמו גם המקיף, תיהנו מהוזלה במחיר.

חוסכים בפוליסה

למרות השינויים בנתוניכם האישיים, כדאי ורצוי לבצע סקר שוק והשוואת מחירים. אתם תגלו שחלק מחברות הביטוח הן גמישות יותר לשינויים שהתחוללו טרם חידוש הביטוח

את השוואת המחירים תוכלו לבצע בדרך נוחה, יעילה ובעיקר מהירה באמצעות פורטל צוק ביטוח רכב, שמעמיד לרשותכם כלי חיפוש והשוואת מחירים שיסייע לכם לחסוך כסף.

במידה ואתם מעוניינים בחסכון כספי ניכר, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב יאתרו לכם את ההצעות המשתלמות ביותר.

 

השאר פרטים בטופס