הכשרה ביטוח רכב

הכשרת הישוב היא חברה ותיקה ומוכרת בתחום הביטוח, מעסיקה מאות עובדים ואף מתכוונת להתרחב לענפים אחרים בתחום הפיננסים. לאורך השנים, חברת הכשרת הישוב הוכיחה את אמינותה ויציבותה ויש לה ניסיון רב בעבודה מול פרטים ועסקים כאחד.

רכב מונח על כף יד

הכשרת הישוב ביטוח רכב

החברה מציעה את הביטוחים הסטנדרטיים של ביטוח חובה, מקיף וצד ג' ופרט לכך גם מציעה אופציות ייחודיות של פוליסות ביטוח למשאיות וביטוח רכב מסחרי מעל ארבע טון ומיוחד.

ביטוח החובה, כידוע, מכסה את הנהג מפני נזקי גוף לכל משתתפי התאונה ומוגדר כחוק במדינת ישראל. עלויות פוליסות החובה לרכב נקבעות על ידי המדינה ולכן הן דומות בחברות הביטוח השונות. ביטוח צד ג' מכסה את הנהגים מפני נזקים שנגרמו לרכוש של אנשים אחרים ומתאים במיוחד לבעלי מכוניות ישנות יותר. ביטוח מקיף מתאים לבעלי רכבים חדשים ומכסה מפני נזקים לרכוש כתוצאה מתאונה, גניבה, אסונות טבע ועוד.

ביטוח המשאיות מאפשר למבוטח לבחור הן במסלול של ביטוח צד ג' והן במסלול של ביטוח מקיף, כאשר הוא מיועד לנהגים זהירים בעלי היסטוריה תקינה של נהיגה במשאיות קלות. עלויות הפוליסה הן נמוכות יותר מהמקובל במשק וקיימים סעיפים נוספים שלהם זכאי המבוטח – כיסוי להוצאות משפטיות, גבול אחריות צד ג' מוגדל, זכות גרירה של נגרר בלתי מסוים ועוד.

ביטוח רכב מסחרי מעל ארבע טון של הכשרה ביטוח רכב מתאים לכל רכב שהוא איננו רכב פרטי וגם כאן ישנה אפשרות למסלול ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. התעריפים הם אטרקטיביים ביותר ממה שמקובל בשוק, כאשר גם סכום ההשתתפות העצמית בהכשרה הוא נמוך במיוחד.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת אינפורמציה אקטואלית ורלוונטית לגבי האפשרויות של ביטוח רכב בישראל. מכיוון שהתחום נמצא תחת רגולציה של המדינה, ישנם שינויים תכופים בענף, ואלה משפיעים במידה רבה על המבוטחים מבחינת הכיסויים והעלויות של הפוליסות השונות.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח רכב בקרוב, אנו נשמח לסייע לך ולקשר אותך עם אנשי מקצוע שייעצו לך לגבי האפשרויות המשתלמות שעומדות בפניך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.  

 

השאר פרטים בטופס