שלמה ביטוח רכב חובה

שלמה ביטוח הינה חברת ביטוח מוכרת בישראל, אשר מעניקה מגוון של שירותים ללקוחות בענפי ביטוח הרכב, ביטוח דירה, ביטוח תאונות אישיות ועוד. החברה עובדת עם סוכנים רבים ועוסקת רבות בקידום מערכת היחסים בין המבוטחים הפוטנציאליים לסוכנויות הביטוח.

סטודנטית נוסעת ברכב לאחר ביצוע ביטוח

שלמה ביטוח רכב חובה

ביטוח החובה הוא בגדר חוק במדינת ישראל, ולמעשה, מאז שנות ה-70, כל נהג אשר עולה על הכביש ללא ביטוח רכב חובה בתוקף עובר עברה פלילית, אשר העונש המקסימאלי עליה הוא מספר שנות מאסר. כיסוי החובה בא לתת מענה למקרים בהם ישנה פגיעה גופנית כתוצאה מתאונה בנהג הרכב עצמו, הנוסעים האחרים ברכב, הנפגעים ברכבים אחרים וגם הולכי הרגל (בין אם מדובר על נפגעים פיזיים או נפגעי חרדה). ביטוח החובה מאפשר לנפגעים לקבל פיצויים אשר יקלו עליהם לעבור את הטיפולים הרפואיים הנדרשים ומכסה את האובדן הזמני או הקבוע של הכנסות מעבודה.

בניגוד לפוליסות ביטוח אחרות לרכב, המאפיינים של ביטוח החובה נקבעים על ידי הרגולטור, הכיסויים הם סטנדרטיים למדי (ללא גמישות רבה מבחינת בחירת וגריעת סעיפים עבור המבוטחים וחברות הביטוח) וגם הפרמיה המקסימאלית מוגבלת על ידי משרד האוצר. לפיכך, נהג אשר מעוניין לעשות פוליסת ביטוח חובה לא ימצא הבדלים משמעותיים מבחינת עלויות והיצע הכיסויים הקיימים.

חברת הביטוח שלמה מציעה תעריפים אטרקטיביים למדי של פוליסות חובה למבוטחים, כאשר הפנייה נעשית בתיווך של סוכני הביטוח אשר עובדים עם החברה ואת הפרטים שלהם ניתן למצוא באתר האינטרנט של שלמה ביטוח. יש לציין, כי בעת קבלת ההצעה לגבי הפרמיה שאותה ישלם המבוטח, שלמה ביטוח לוקחת בחשבון נתונים כמו גיל הנהג הצעיר ביותר ברכב, וותק הנהיגה שלו, שנת הייצור של הרכב, היסטוריית התביעות ועוד. עלות הפוליסה יכולה להשתנות במידת מה, בהתאם לאינפורמציה המתקבלת.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב שמנו לנו למטרה לתת מידע אקטואלי וחשוב על האפשרויות שעומדות בפני מבוטחים פוטנציאליים בענף הרכב כיום. במידה ואתה מחפש את האופציה האטרקטיבית ביותר מבחינת עלויות וכיסויים, נשמח לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!