ביטוח רכב חובה אליהו

חברת אליהו ביטוח נוסדה בשנת 1966 על ידי היזם שלמה אליהו ועסקה בתחומים רבים בענף – ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא וגם ביטוח רכב. לפני מספר שנים, רכשה החברה את השליטה במגדל וכעת, למעשה, פעילות ביטוח הרכב נעשית דרך מגדל.

רכב אדום שמור בכף יד

ביטוח רכב חובה אליהו

ביטוח החובה מכסה את הנהגים מפני נזקי גוף להם עצמם וגם למשתתפים האחרים בתאונה – נוסעים אחרים ברכב, הולכי רגל, נהגים אחרים, עוברי אורח שנפגעו מחרדה ועוד. הוא אינו מכסה מפני נזקי רכוש לנהג עצמו ולצד ג' ולשם כך על הנהג יהיה להרחיב את הביטוח לסעיפים נוספים. הפוליסה היא בגדר חוק במדינת ישראל וכל מי שנוהג ללא ביטוח חובה בתוקף עובר עברה פלילית שדינה מאסר. המטרה היא לתת מענה במקרים של נזקי גוף שבהם ישנו צורך במימון פיננסי של תהליך שיקום או פיצויים.

יש לציין, כי בניגוד לביטוחים מסוגים אחרים, במקרה זה, המחיר נקבע בצורה די שרירותית על ידי המדינה ולחברות הפרטיות אין כל כך מקום לגמישות. כלומר, הפוליסות לרוב יהיו דומות ברוב חברות הביטוח שקיימות בישראל. עם זאת, עלויות הפוליסה תלויות גם במאפיינים כמו סוג הרכב (מבחינת הבטיחות שלו), גיל הנהג, ותק הנהיגה שלו, היסטוריית התביעות שלו ועוד.

חברת אליהו באמצעות מגדל, עובדת עם סוכני ביטוח רבים, כאשר את הרשימה שלהם ניתן לראות באתר האינטרנט של החברה (שם גם ניתן למצוא מגוון טפסים שימושיים). המוקד הטלפוני של מגדל זמין במספר 03-9201010 בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:30 וביום ו' בין השעות 08:00-12:30.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין החברות וסוכנויות הביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר של ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. בנוסף לכך, מטרתנו היא להביא לקוראים אינפורמציה אקטואלית על השינויים הרגולטוריים שמתרחשים בישראל ולתת מידע על אפשרויות חדשות של חיסכון והרחבות של פוליסה.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח רכב בקרוב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך אל אנשי מקצוע בעלי מוניטין רב שייעצו לך בתחום. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בזמן הקרוב.