ביטוח רכב חובה מגדל

מגדל ביטוחים הינה אחת מגופי הביטוח הגדולים בארץ ועוסקת בשירותים פיננסיים רבים המוענקים ללקוחות שלה.

לוגו של חברת הביטוח מגדל

מגדל ביטוחים הינה אחת מגופי הביטוח הגדולים בארץ ועוסקת בשירותים פיננסיים רבים המוענקים ללקוחות שלה. החברה עוסקת בין השאר בביטוחי חיים, חסכונות לטווח ארוך, מימון עסקי וצרכני ועוד. מחלקת מגדל רכב מציעה ללקוחות אפשרויות רבות של ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' במחירים נוחים.

ביטוח רכב חובה – מגדל

נסיעה ללא ביטוח חובה בתוקף הינה בגדר עברה פלילית בישראל, כך שכל נהג צריך לוודא כי קיימת פוליסת ביטוח חובה בתוקף לרכב. ככלל, מחירי ביטוח החובה מפוקחים על ידי משרד האוצר, אך בכל זאת ניתן לראות שונות מסוימת בפרמיות של החברות השונות.

חברת מגדל מנתחת את הפרופיל של הלקוחות בעת בקשתם לקבל הצעת מחיר וקובעת את עלות הפרמיה עבור כל אדם ספציפי. הנתונים הרלוונטיים ביותר קשורים לגיל הנהג הצעיר ביותר ברכב, ותק הנהיגה שלו, היסטוריית התביעות של חברות ביטוח בעבר, סוג הרכב ושנת הייצור ועוד. ככל שהנהג מועד פחות לתאונות והרכב בטיחותי יותר, כך מחיר הפרמיה של מגדל ביטוח חובה יהיה בדרך כלל נמוך יותר.

מגדל ביטוחים – יצירת קשר

לקוחות פוטנציאליים שמעוניינים לברר על ביטוח מגדל רכב, יכולים ליצור קשר טלפוני במוקד 03-9201010 בין השעות 08:00-17:00 בימי חול ובשעות 08:00-12:30 בערבי חג ובימי שישי. בנוסף לכך, קיימת אפשרות למלא טופס באתר ולהמתין עד שאחד הנציגים של מגדל יחזור לטלפון שאותו ציינתם בטופס.

ככלל, ביטוח רכב חובה מתבצע בחברת מגדל על ידי תיווך של סוכנויות ביטוח לבחירת הלקוח. כדי להקל את המלאכה של חיפושי הסוכן המתאים, קיים מנוע חיפוש באתר החברה שעוזר למצוא סוכנות קרובה מבחינה גיאוגרפית.

מומלץ מאד לקבל מידע על הפוליסות של ביטוח רכב מגדל בצורה עצמאית טרם הפנייה לסוכן, משום שהדבר מאפשר ללקוח לנהל משא ומתן בצורה פרודוקטיבית יותר.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין האפשרויות שיש לחברות ביטוח רכב להציע, תוכל לעשות שימוש באתר צוק ביטוח רכב בלי שום עלות או התחייבות. המומחים שלנו יתאימו לך פוליסת ביטוח ויעזרו לך לחסוך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.