ביטוח רכב חובה הפול

ביטוח רכב חובה כשמו הוא – חובה לכל נהג בישראל. למעשה, כל מי שיוצא אל הכביש ללא פוליסת חובה בתוקף מאחת החברות הביטוח שמוכרות בישראל, עובר עברה פלילית שעונש המקסימום יכול עליה יכול להגיע למספר שנות מאסר. החוק מתייחס לכל סוגי כלי הרכב, בין אם פרטיים, מסחריים, דו גלגליים ועוד.

בחורה שעשתה עבירת תנועה וקיבלה שלילה

עם זאת, החוק אינו מחייב את חברות הביטוח לבטח את כל מי שפונה אליהם. הדבר יצר מציאות משונה שבה יכולה להיות סיטואציה, בה הנהגים אינם יכולים לבטח את עצמם בפוליסת חובה ולכן יעברו עברה בכל מקרה. המצב הצריך מענה כלשהו מצד המדינה וכך קם התאגיד המנהל של המאגר לביטוחי רכב חובה (הפול).

ביטוח רכב חובה – הפול

פוליסות ביטוח חובה אשר ניתנות על ידי הפול נותנות, כאמור, מענה למצבים שבהם אף חברה ספציפית לא מוכנה לבטח נהג מסוים. פוליסות החובה של הפול מורכבות למעשה מאחריות יחסית של כל חברות הביטוח לפי חלקן בשוק ביטוח הרכב. עלויות הפוליסה נקבעות בהתאם לתעריפים של משרד האוצר, כאשר גם כאן ישנה התייחסות לסוג הרכב, גילאי הנהגים, ותק הנהיגה שלהם, ההיסטוריה של תביעות בעבר ועוד. הפול נמצאת בעיר ראשון לציון ברחוב אצ"ל 1 וניתן ליצור קשר טלפוני במספר 03-9424300.

ביטוח החובה חשוב כל כך מבחינת המדינה מכיוון שהוא מכסה את המשתתפים בתאונה במקרים של נזקי גוף (בין אם מדובר בנהג, הנוסעים, הולכי הרגל ועוד). כיסוי ביטוחי מסייע בשיקום ופיצויים לאחר התאונה המתרחשת.

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח רכב היא לתת אינפורמציה חשובה ורלוונטית בנושאים שונים הקשורים לביטוח הרכב ולסייע גם בסוגיות שונות, אשר חורגות מהסטנדרט. אנו סורקים אחר הצעות משתלמות מבחינת כיסויים ועלויות ומוכנים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין החברות וסוכנויות הביטוח ללא שום עלות או התחייבות. צריך לזכור, כי שימוש ביועצי ביטוח יכול להביא לחיסכון משמעותי בזמן וכסף לכל מבוטח.

במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח רכב בזמן הקרוב, אל תהסס לפנות אלינו כבר עכשיו. כל מה שעליך לעשות זה לכתוב את פרטיך האישיים בטפסים אשר נמצאים בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו קשר במהירות האפשרית.