ביטוח רכב חובה כלל

חברת כלל הוקמה בשנת 1987 והיום הינה גוף הביטוח הגדול ביותר בישראל. כלל ביטוח מעסיקה מעל שלושת אלפים עובדים ועובדת עם כאלפיים סוכני ביטוח מורשים. החברה עוסקת כיום במגוון רחב של תחומים הקשורים לשירותים פיננסים – ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, אשראי עסקי וצרכני, ביטוח חיים, ניהול קופות גמל, קרנות השתלמות וגם ביטוח רכב.

לוגו של חברת כלל ביטוח רכב

ביטוח רכב חובה – כלל

ביטוח חובה נדרש על ידי המדינה ונסיעה בלי ביטוח חובה היא בגדר עברה על החוק. מחירו של ביטוח זה מפוקח על ידי משרד האוצר ויש לו מחיר גג מקסימאלי שחברות הביטוח לא יכולות לעבור. עם זאת, קיימים הבדלים מסוימים במחיר של פרמיות ביטוח החובה בין חברה לחברה – השינויים נובעים בדרך כלל מההבדלים במאפייני הנהג והרכב. נהג ותיק עם רכב חדש ובטיחותי, לדוגמא, ישלם פחות מנהג חדש עם היסטוריה של תביעות בעברו.

כל נהג של רכב פרטי, מסחרי או סוג כלי תחבורה ממונע אחר יכול לעשות ביטוח חובה בחברת כלל. הכיסוי שנותן ביטוח החובה כולל נזקי גוף לנהג, הנוסעים האחרים ונפגעים פוטנציאליים אחרים על הכביש (נהגים אחרים, הולכי רגל). במקרה כזה, הפיצויים של חברת הביטוח יכולים לכלול תשלום עבור הוצאות רפואיות, אובדן כושר עבודה, מענק לשאירים במקרה של מוות המבוטח ועוד.

כלל ביטוח רכב חובה – טלפון ויצירת קשר

כלל ביטוח עובדת עם סוכנויות ביטוח רבות שמתווכות בין הלקוח לחברה ומסירים ממנה דאגות בירוקרטיות רבות. בנוסף לכך, יש אפשרות לפנות ישירות למוקד הטלפוני של כלל במספר *5454. דרך נוספת ליצירת קשר היא למלא טופס קצר באתר החברה שמציין גם את מהות הפנייה.

עם זאת, מומלץ מאד לבדוק את האופציות השונות של ביטוח רכב כלל בצורה עצמאית לפני הפנייה לסוכן. בדיקה כזאת יכולה לעזור ללקוחות הפוטנציאליים במשא ומתן לגבי עלות הביטוח והכיסויים השונים שנכללים בפוליסה.

אם אתה רוצה לעשות השוואה בין האופציות השונות הקיימות במסגרת ביטוח כלל רכב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב נספק לך אותה על ידי המומחים שלנו בלי שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לחסוך זמן וכסף, זה להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי.