סוכן ביטוח רכב

למעט חברות ביטוח רכב בודדות בישראל (ביטוח ישיר, AIG), כל גופי הביטוח מעניקות את השירותים שלהם בתיווך של סוכנים שמשווקים את המוצרים שלהם לציבור.

סוכן ביטוח רכב

למעט חברות ביטוח רכב בודדות בישראל (ביטוח ישיר, AIG), כל גופי הביטוח מעניקות את השירותים שלהם בתיווך של סוכנים שמשווקים את המוצרים שלהם לציבור. ככלל, כל סוכנות ביטוח רכב עובדת עם שתיים או שלוש חברות ביטוח שונות ובגלל הבלעדיות שלה מסוגלת להציע ללקוחות הצעות משתלמות יותר.

סוכני ביטוח רכב גדולים בישראל

בישראל קיימים אלפי סוכני ביטוח שעוסקים בסוגים שונים של ביטוחים. נרחיב מעט על סוכנויות הרכב המוכרות יותר והשירותים שהם מציעים ללקוחות הפוטנציאליים.

  • מיקא סוכנות לביטוחהסוכנות פועלת במשך יותר מ-25 שנה בתחום ביטוח הרכב ועובדת עם חברות הביטוח המובילות בתחום. מעבר לתחום הרכב, הסוכנות עובדת גם בתחום ביטוח החיים, משכנתא, דירה ועוד.
  • רמות סוכנויות ביטוח בע"מאחת מעשרת סוכנויות הביטוח הגדולות בארץ ונמצאת בשוק מאז 1983. מנהלי החברה הינם בעלי ניסיון רב בתחום הביטוח ובעברם גם מילאו תפקידים בכירים בחברות ביטוח מובילות. סוכנות הרכב עובדת מול כל החברות הגדולות במשק ומציעה ללקוחות הצעות אטרקטיביות בהתאם לצרכיהם.
  • רוזין סוכנות לביטוחסוכנות ביטוח שממוקמת בכפר סבא ופועלת בתחום משנת 1997. מאפשרת בחירה מבין אופציות ביטוח של החברות המובילות בישראל, כמו פניקס, איילון, הראל, מנורה ועוד. מעבר לזה מתמחה גם בביטוח משאיות, בריאות, משכנתא וכ"ו.
  • קל אוטו סוכנות לביטוחקבוצת רכב שעוסקת בליסינג, טרייד אין וכוללת גם סוכנות ביטוח עצמאית שמציעה ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' במחירים אטרקטיביים. היתרון של החברה כי ניתן לקבל את מכלול השירותים במקום אחד.
  • אלעד סוכנות לביטוחסוכנות ביטוח ותיקה מאד שפועלת באזור ירושלים ומציעה שירותים רבים מעבר לביטוח רכב, כמו ביטוח חיים, פנסיה, בריאות, סיעוד, נסיעות ועוד. הסוכנות מבטחת כיום מעל ל-12 אלף כלי רכב בישראל ובאופן כללי מספרת על מעל ארבעים אלף לקוחות.

במידה ואתה מעוניין לעשות השוואה בין האפיקים הביטוחיים הזולים והמשתלמים ביותר שעונים על הצרכים שלך, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב עומדים כאן לשירותך. המומחים שלנו ינתחו את הפרופיל הביטוחי שלך ויתאימו לך סוכן ביטוח רכב ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!