ביטוח רכב חובה איילון

חברת איילון נוסדה בשנת 1976 וכיום נחשבת לאחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. היא עוסקת במגוון תחומים הקשורים לביטוח, בין השאר ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא וגם ביטוח רכב.

לוגו של חברת ביטוח הרכב איילון

ביטוח רכב חובה – איילון

איילון ביטוח רכב חובה קיים בשתי גרסאות, כאשר האחת מתאימה לכל סוגי הרכב ואילו השנייה מתאימה לכלי רכב שאינם פרטיים או מסחריים שעולים על ארבעה טון. כמו גם הפוליסות בחברות האחרות, ביטוח רכב איילון מכסה את הנהגים מפני מקרים של פגיעות גוף של הנהג, הנוסעים ברכב והמשתתפים האחרים בתאונה. ביטוח החובה הוא מבחינת חוק של מדינת ישראל ואף נהג לא יכול לצאת אל הכביש בלי ביטוח חובה בתוקף.

ביטוח רכב – הסתדרות המורים

בשנת 2012, לאחר משא ומתן ממושך, נחתם הסכם בין הסתדרות המורים לחברת איילון, שלפיו תספק החברה פוליסות ביטוח בתנאים אטרקטיביים במיוחד לחברי הסתדרות המורים, שמונים מעל ל-130 אלף איש. במסגרת הביטוח, המורים יוכלו לקבל פוליסות VIP משופרות עם הרחבת כיסויים שמותאמים במיוחד לצרכים הייחודיים של כל לקוח. גם הפרמטרים האחרים שנוגעים לאחוז טוטאל לוס וסכומי ההשתתפות העצמית הם משתלמים יחסית לפוליסות הרגילות בחברה.

חבר איילון ביטוח רכב

במסגרת הקשרים של חברת איילון עם חברי מועדון וארגונים שונים, החברה מציעה הצעות ייחודיות גם לחברים במועדון חבר הפופולארי. גם במקרה זה, יקבלו המבוטחים חבילת VIP של ביטוח רכב חבר, שחוץ מהכיסויים הרגילים כוללת שירותי מוקד הכוונה, שירות טסט ומוסך זהב, שירותי החלפת גלגל, שירות פריצה לרכב, אספקת מוניות במקרה הצורך, כיסוי לאביזרים ברכב, כיסוי רדיו דיסק, שירותי גרירה והצלה ועוד.

חבר ביטוח רכב מאפשרת ללקוחות לקבל גם פטור מתשלומי פרמיות כינון, הגדלות של ההתחייבות כלפי צד ג' במקרה של תאונה, כיסויים כנגד הגנה משפטית, ביטוח תאונות אישיות וכ"ו. ככלל, פוליסת חבר אלון ביטוח הינה משתלמת מאד ביחס לפוליסות הסטנדרטיות שקיימות בחברה.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב נשמח להפנות אותך לגופים המתמחים בתחום ביטוח הרכב, במקרה שיש לך שאלות נוספות, וזאת ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

השאר פרטים בטופס