ביטוח רכב חובה שירביט

חברת שירביט החלה לפעול בתחום הביטוח בשנת 2000, כאשר תחומי העיסוק שלה פרט לביטוח הרכב נוגעים גם לביטוח דירה, ביטוח בתי עסק, ביטוח כלי שיט, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח תאונות אישיות ועוד. סניפי החברה נמצאים בתל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה ואשדוד ובאתר האינטרנט של החברה ניתן למצוא טפסים שימושיים רבים הנוגעים להצטרפות ושינויים בפוליסות ביטוח הרכב.

לוגו של חברת הביטוח שירביט

החברה עובדת בתיווך של סוכני ביטוח ומכיוון שמדובר בגוף ביטוח קטן יותר, לרוב מחירי הפוליסות של ביטוח רכב שירביט יהיו אטרקטיביות ללקוחות. העלויות התפעוליות של החברה הן נמוכות יותר ובנוסף, כמובן, ישנה מטרה להגדיל את החלק של החברה בענף ביטוח הרכב. ניתן ליצור קשר טלפוני עם שירביט במספר *2003.

ביטוח רכב חובה שירביט

כל נהג אשר יוצא אל הכביש מחויב על ידי חוק מדינה לעשות ביטוח רכב חובה. ללא פוליסה בתוקף הנהג עובר עברה פלילית שעונשה המקסימאלי הוא מאסר של מספר שנים ובנוסף הוא חשוף לבעיות משפטיות וכספיות גדולות במקרה של תאונה. ביטוח חובה בא לכסות את הנהג מפני נזקי גוף לו עצמו, לנוסעים האחרים וגם להולכי רגל ולמשתתפים האחרים בתאונה.

המטרה היא בעצם לתת מענה למקרים בהם ישנו צורך לממן טיפול רפואי בהמשך, שיקום ואף פיצוי שמגיע כתוצאה מאובדן של השתכרות (התקרה המקסימאלית של הפיצויים היא פי שלוש מהשכר הממוצע במשק).

שירביט ביטוח רכב – אופציות נוספות

בנוסף לביטוח החובה, חברת הביטוח שירביט מציעה כמובן גם את שתי האפשרויות האחרות של ביטוח רכב – מקיף וצד ג'. ביטוח צד ג' מתאים במיוחד לבעלי רכבים ישנים, כאשר הכיסוי הוא רק עבור נזק שנגרם לרכוש של אדם אחר. ביטוח מקיף לעומת זאת, מכסה גם פני נזקים לרכב של המבוטח במקרה של תאונה, אסון טבע ואף נותן מענה במקרה של גנבה. הביטוח המקיף הוא גמיש מבחינת הסעיפים שלו וכל נהג יכול להתאים את הפוליסה לצרכים המיידיים שלו.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב עומדים לרשותך ומוכנים לקשר אותך לאנשי מקצוע בענף ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג ליצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.